Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyerektelenek miért foglalko...

A gyerektelenek miért foglalkoznak állandóan a gyerekesekkel?

Figyelt kérdés
Nekem egy csomó dolog van,amit nem szeretek, utálok,rossznak tartok. Én ezekkel a dolgokkal egyszerűen nem foglalkozom. Ha pedig valaki felhozza, igazából nem is érdekel,vagy közömbös, nem vált ki érzelmet,mert egyszerűen tudom,hogy nem vonatkozik rám. De a gyerektelenek fröcsögnek az agressziótól, egyfolytában felhozzák a témát. Én is anya vagyok, tudjátok,mennyire érdekel,ha valakinek nincs gyereke? Semennyire. Nulla. De a gyerektelen ismerőseim szinte provokálnak,hogy mondjak már rájuk valamit.
ápr. 23. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Rájuk kell hagyni és beleunnak. Mondjuk kérdést kiírni róluk is felesleges időpocsékolás volt.
ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

En ezt csak facebookon es itt gyakorin latom, de oda-vissza megy a hulyeseg.

A valo eletben en meg az eletemben senkivel nem talalkoztam, aki beszolt volna nekem, mert nincs gyerekem pl.

Azota mondjuk szuletett ketto, de 15 evig ugy voltunk a ferjemmel, hogy nem akarunk, aztan ez valtozott. Szoval mi voltunk a “gyermektelen ismerosok” a kornyezetunkben, de nem volt ebbol problema.

ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
2-es vagyok, persze forditva se rugoztam ezen, en magasrol teszek ra, hogy kinek van gyereke es kinek nincs, sajat dontes.
ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem direktben mondják,hanem beleszövik a mondandójukba. Mint pl. amikor valaki vegán és valahogy mindig beleszövi. Csak az a különbség,hogy bennük van egy kis kihívó él, mert ugye ha egy anyának arról beszélsz,hogy te amúgy utálod/irtózol a gyerekektől az azért elég provokáló.
ápr. 23. 13:19
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésed rettentő általánosító és provokatív.

Engem nem érdekel kinek van gyereke és kinek nincs, amíg nem csesztet, mert másképp látom, érzem a dolgokat.

ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szerintem azok a gyerektelenek, akiknek tök mindegy, ők nem foglalkoznak veled se a neten se élőben.

Vannak azok a "gyerektelenek", akiket gyerekként nagyon gyűlöltek a saját szüleik, és a létjogosultságukba vetett hitük sérült, ezért amolyan önigazolást keresnek abban, hogy a tapasztalt gyűlöletet továbbvetítik más gyerekekre.

Vannak trollok, akik szeretik a megosztó témákat.

Meg van, aki akar gyereket, csak nem jön vagy jött össze és a keserűség hajtja.


Én más esetet nem szoktam látni itt meg a valóságban se.

ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
86%

Én ezt inkább fordítva látom, pedig van gyerekem.

Sokkal több gyerekes szólja meg a gyermektelent, mint fordítva.

ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%
Aki a másik életébe belepofázik, annak csak simán szar a saját élete. Tök mindegy, hogy gyerekről, kutyáról, vegánságról, tetkóról, vallásról vagy bármiről van szó. Ahol ezt tapasztalod, az egy szar környezet. Engem anno azzal nyüstöltek, hogy szüljek, az is egy szar környezet volt. Normális ember nem kutat sem a másik méhében, sem a pénztárcájában sem egyéb magánügyében. Érdekes módon a saját ismerőseim sosem foglalkoznak ilyesmivel pedig többeknek van gyereke, vegán is van meg egyéb olyan dolog, ami nekem nincs. Az ilyen beleugatás valahogy mindig random emberektől jön, akik amúgy nem is ismernek, csak kötelességüknek érzik közölni pl. egy váróteremben, hogy a xxxx az élet értelme, csináld te is.
ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerektelen vagyok, de rohadtul nem érdekel, hogy kinek vagy gyereke és kinek nincs. Ezek az általánosító kérdések meg ultragazak... Legszívesebben tiltanam a kérdés kiirojat az oldalrol.
ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak FB-n, illetve itt, az oldalon, láttam nagy ellenségességet a témát illetően.

Aki ennyire beleüti a csőrét a másik életébe, annak a sajátjával lehet gondja, amivel legalább addig sem kell foglalkoznia, míg a másikat piszkálja.

ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!