Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a szitter felnapi bérem...

Ha a szitter felnapi bérem inkább csúsztassak állandóan?

Figyelt kérdés

A suliban szinte állandó jelleggel van olyan hogy pl pedagógiai értekezlet vigyük el hamarabb a gyerekeket, vagy kirándulás, sportnap 3 ra érkeznek menjünk èrtük, ezen kívül pl ha a kormányablakba akárhiva kell mennem aminek nincs hosszitott nyitvatartása akkor később tudok beérni meloba, állandoan csúsztatok vagy kések vagy hamarabb kell elmennem a melobol és gyerekbarát munkahely ugyan, de már sok ez nekik is.



Erre megint levél a sulitól és ugyanezek.

Szpontorált sulisfutás vigyük őket el hamarabb, aztán rendezvény szintén aminek 2 30 kor van vége(16:30 ig tart a munkaidőm), ügyelet nincs.


Már képem sincs mondani a munkahelyen. Legszivesebben fel is jelenteném az iskolát..


De talaltak vmi utcai hirdetésben gyerekfelügyelő számot. De ha meg őt hívogatnám hogy menjen a gyerekért meg állandoan kéne 2 -3 órás felügyelet, az szinte olyan mintha az aznapi/félnapi munkabérem adnám neki. Tehát meg se éri aznap bemennem igy dolgozni se mert "ingyendolgozom".


Nincs mama ismerős senki.


Hogy oldjam meg



#pedagogusnapok
ápr. 15. 07:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Jav ha a szitter min.félnapi bérem leszedi

Találtam hirdetésben szittert

ápr. 15. 07:51
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Apuka képben van? Mert akkor a fele ilyen alkalmat bevállalhatná... Esetleg több szülővel összeállni, hogy ezen a héten te vállalod vlbe 3 gyerek felvigyázását ilyen különleges alkalomkor, a következő alkalomkor meg más.


Ha meg nincs ezekre lehetőség, akkor mérlegelned kell. Vajon kivágnak-e a munkából, ha továbbra is így tudsz csak dolgozni? Akkor mindenképpen szitter.

ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Apa külföldön. Más anyukák már többször vigyaztak a gyerekemre, csak mivel nem tudom visszaadni kölcsönösen csinálni, így nincs már képem ehhez sem, hogy őket kérjem erre.


De hogy lehetnek ilyenek a sulik meg minden(ovi is)?

Mikor szinte mindenhol minimum 16 og dolgoznak az emberek.


Az egyik munkahelyen interjun már elore közölték azt is hogy "ide bejön reggel 8 ra es du 5ig fel se áll" ugy gondoljam át.

Alig találtam ezt a munkahelyet is ami rugalmasabb gyerekbarát valahol.

ápr. 15. 08:00
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha esetleg a munkahelyeden belemennek, és tisztább lenne a helyzet, akkor lehet felvetném a munkáltatónak, hogy dolgozzak hivatalosan 6 órában és inkább az legyen túlóraként elszámolva, amikor sikerül a 8 óra. Így könnyebb lenne néha csúsztatni is, pénzben ugye nem változna, ha a különbözetet úgyis a bébiszitternek adnád, és legalább azt az időt a gyerekeddel tudod tölteni.
ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem tudod visszaadni?

Ha úgyis csúsztatnod kell a sajátod miatt, akkor miért ne tudnál elhozni egy kis osztálytársat is?

És akkor legközelebb ők vinnék el a tiédet, míg nem végzel. Mi olyan bonyolult ebben?

ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs ilyen részmunkaidejű szerződés. Még olyat próbáltam egyszer hogy vegyenek át határozottba, tehát pl jún 30-szept 1 ig nem dolgoznék. Merthát a nyáriszünet végképp katasztrófa.


Amúgy folyamatosan pályázgatok mas helyekre, vissza se jeleznek sokszor.

ápr. 15. 08:07
 7/27 A kérdező kommentje:
5 elenyészve megesik de nem jellemző. Most is 2 felügyeletet kéne visszaadnom. Úgy hogy dolgoznom kéne es itt ülni.
ápr. 15. 08:09
 8/27 A kérdező kommentje:
Illetve jun 1-szept 30 ig meg a táborozás viszi el a fizetesem nagy hányadát. Egész nyáron is "ingyendolgozom" szinte.
ápr. 15. 08:10
 9/27 A kérdező kommentje:
Illetve jul1 től
ápr. 15. 08:10
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen az élet sajnos... Máshol is ez van.


Mi úgy csináljuk, ahogy fentebb is javasolták. 3 szülővel vagyok jóban az osztályból. A gyerekek is barátok. Így 4en felváltva oldjuk meg. Hol én hozom el a 4 gyereket, hol a másik. Vagy játszóterezünk addig velük, vagy feljönnek hozzánk. Azt amikor a szülők végeznek, jönnek értük.

ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!