Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az h buszon van egy...

Miért van az h buszon van egy csomó üres hely és nem ülnek le az emberek hanem inkább végigállják az utat, pedig nem is 1 megállóra szállnak fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 19:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt mert ülőmunkát végzek, jól esik állni, másrészt mert nem szeretek az emberekre figyelni útközben, el vagyok foglalva a saját gondolataimmal, és így nem kell azt lesni, kinek kell jobban a hely, mint nekem.
2014. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
94%

Hát velem mindig pont fordítva van. Ha ülök, nyugodtan elmélyedhetek a gondolataimban, viszont ha állok, mindig figyelni kell, ha felszáll valaki, akkor nekem is arrébb kell menni, húzódni össze-vissza, felkenődni a falra, nyomorgás, stb. Ráadásul a magam 158 centiével igen frusztrált vagyok a sok colos között, nem látok, nem hallok, de még legőt sem kapok.

És bár csak 19 vagyok, nem bírok állni, mert sérvem van és lúdtalpam. Néha amikor nem tudok ülni, 5 perc utàn sírhatnékom van, úgy fáj a derekam. Sportolok, de az könnyebben megy, mert nem egy helyben kell állni közben. Szóval én inkább ülni szeretek.

2014. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
90%
Igyekszem nem az ajtóba állni, és akkor nem kell ide-oda mászkálni ha jönnek-mennek az emberek. Nagy tömegben persze ez nem kivédhetetlen.
2014. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván én sem az ajtóban állok meg, de akárhol vagyok, az ott sosem jó.
2014. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
összefogtak és veled szórakoznak, így provokálnak, ha meglátnak, hogy aztán majd nézhessék a kérdésedet itt a gyakorin :)
2014. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
12:53, bocs, jogos, nem gondoltam végig, nem tudom, milyen busszal jársz, mert pl. ha távolságival, akkor ott általában elég szűk a hely a közlekedő részen. Csak a magam utazásaiba gondoltam bele, ritkán járok távolsági busszal. Amivel én utazom (Budapest, BKV), ott többnyire akad egy sarok, ahová beállhatok és a kutyát nem zavarom, kivéve ha hering parti van. :)
2014. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer egy idős nénitől megkérdeztem, hogy leül-e a helyemre, de azt mondta, hogy ha leül, akkor nem tud felállni - szóval náluk már ilyesmi is van.
2014. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
91%
BKV-nál a texilülések retkesek, sokszor még szál is belőle a por, a sokszor egy csöves kosza vagy más ember bőre volt. Napi átmosás az eu. norma, erre BKV magasról tesz.
2014. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy magyar buszon főleg nem egészséges állni, nagyon nem tesz jót az ízületeknek. Reumatológust nyugodtan kérdez meg.
2014. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

Tehát lehet válogatni, hogyan utaz egészségtelenül itthon, ott ahol, nyugaton jellemzően egészséges, közlekedő van, meg nem állóhely mint a későn érkező 2. osztálya.


tömegközlekedés vs. közösségi közlekedés

2014. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!