Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az h buszon van egy...

Miért van az h buszon van egy csomó üres hely és nem ülnek le az emberek hanem inkább végigállják az utat, pedig nem is 1 megállóra szállnak fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 19:57
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
24%

Utálom az ilyeneket. bezzeg, ha valaki leül, akkor az öregek már méregetik, hogy "ezt miért tette". Hasonló a szitu, amikor valaki normálisan megkérdezi, hogy miért kell az ajtóban lógni, stb. Akkor az a "bunkó", aki megkérdezte...

Nem csípem a mai magyar tömegközeledést használókat, érthetetlen dolgok sokaságát művelik amit ők "értelmesnek" tartanak.

2015. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem ülök le, mert pl. egésznap ülök. Ha fáradtnak érezném magam és lenne szabadhely, akkor leülnék. Mi ez a kérdés, ha van rajta sapka az a baj, ha nincs, akkor az? Miért fura az, ha valaki nem akarja állandóan pihentetni a pi*áját?
2015. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

ÉN nemhogy nem ülök, hanem mégcsak nem is kapaszokodok. VAgy csak kesztyűben.

Sokat láttam már velem együtt utazni olyan embertársamat, akit az utazási feltételek alapján is le kellene szállítani. Köszönöm nem kell egy igénytelen vagy egy hajléktalan ember szutykos cucca után a hely.


A kismamák és idősekről annyit, hogyha LÁTOM, átadtam a helyet, de ha szélárnyékból csapja ki a szemem, és még goromba is, isten verjen meg , de fel nem állok...

2015. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mocskos a busz :-s
2015. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Most már sajnos nem csak a hajléktalanok miatt ódzkodik az ember leülni. Valakik nemrég használt injekciós tűket helyeztek el a 47-es és 49-es villamosok üléseibe, heggyel felfelé:


[link]

2015. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Mert éppen jól esik állni.
2015. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Igen nagy eséllyel előtte 8 órán keresztül ültem a munkahelyemen.
2015. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Ültem eleget a vonaton :D
2015. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

igen, sok ülés gusztustalan tényleg és a tű-s történetről is hallottam.

a munkahelyen én is rengeteget ülök. annyi elég sokszor.

2016. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak elaludni az éjszakás műszak után.
2016. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!