Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az h buszon van egy...

Miért van az h buszon van egy csomó üres hely és nem ülnek le az emberek hanem inkább végigállják az utat, pedig nem is 1 megállóra szállnak fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 19:57
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Mert 8 óra folyamatos ülő munka után boldog vagy h nem kell üllni,gerinc derék láb problémákkal küzdőknek is jobb az állás, sok a kutyaszőr,ilyesmik
2016. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%

Több lehetőség van:

1, Félnek, hogy bacit visznek haza;

2, Szeretik a feszkót (akadályozzák a fel/leszállást);

3, Várják, hogy mikor köthetnek bele a másikba, aki épp elfoglalta "előle" a helyet;

2016. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Reggel azért, higy ne aludanak el a buszon. Meg talan azért, mert koszos a busz, kényesek
2016. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Két élmény diákkoromból:

Üres villamos. Én ülök, két anyóka megáll mellettem és hangosan bosszankodik, hogy nem adom át a helyemet.

Pár héttel később. Anyóka jön felállok. A végállomásig hangosan hálálkodik (már elmentem a villamos másik végébe annyira zavart). (1970-es évek)

Azóta csak ritkán ülök le (igaz, akkor nem adom át a helyem)

2016. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen embereket:

1) Nagyobb eséllyel jut nekem (ablak melletti) hely

2) Ha jutott ablak melletti hely, nem ülnek le mellém :D

2018. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Nemrég az egyik M3 pótló tolócsuklósára szálltam fel, és a motorsátor előtti 2 ülés üres volt, amúgy full teli volt a busz. Le is vágtam oda magam és a kérdésed jutott eszembe, kedves Kérdező.

A válasz talán az (is) lehet, hogy félnek egyesek, hogy a saját s×k alatt gyullad esetleg ki egy ilyen busz.

2018. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
#56-os, én még a 3-as metrón ültem le ezért mindig a sarokülésre. Ha nem volt szabad, akkor beálltam oda az ajtóba. Nem szeretek ülni, de egyszer valamiért leszállították az embereket, meg füstszag is volt, és mindenki lélekszakadva rohant kifelé, hiába mondták el hússzor, hogy nyugodtan, fegyelmezetten hagyjuk el a szerelvényt és az állomást, valaki még fel is lökött, én meg hobbit méretű vagyok, rendesen halálfélelmem volt, hogy eltapos a csorda. Úgyhogy azóta metrón mindig beülök a sarokülésre, vagy ha az nem szabad, akkor addig állok az ajtóban (a kocsi végében, ahol a rövidebb ülések vannak), amíg szabad nem lesz, hogy ha esetleg megint leszállítanának, vagy igazi tűzeset lenne, akkor ott nyugodtan megvárhassam, amíg a csorda menti a tyúkszaros szánalmas kis életét, és én csak utánuk sétálnék ki szépen :D
2018. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!