Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy az itt hozzászólókat a százalékuk alapján bírálom el és lenézem az alacsony százalékúakat?

Figyelt kérdés

Vegyük az ilyen 50% körülieket. Akik ilyen alacsony pontszámot kapnak azok nagyrészt csak butaságokat hordanak össze vagy trollkodnak. De még a troll beszólásaik sem viccesek, ezért pontozzák le azokat is.

60% fölött sincs túl nagy véleményem az illetőről, de már lényegesen jobb, mint az 50% körüliek.

70% fölött már szinte jó benyomásom támad az illetőről.

80% fölött már szívesen beszélgetnék a hozzászólóval, e pontszám nekem azt az érzetet kelti az írója elég értelmes, hisz gyakran ad hasznos választ.

Más is így különbséget tesz az emberek között a százalékuk alapján?


2014. dec. 1. 09:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeség ez alapján kategorizálni az embert!
2014. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Régen 90% felett voltam, akkor én istenkirály vagyok ?
2014. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

én nem teszek így...elég régóta vagyok itt, hogy lássam hogyan is működik ez a rendszer...van aki szipatikus van aki nem...és ez alapján is szavaznak...meg van olyan aki csak a statisztika miatt nyomja a leszavazás gombot 3 accountról (leveleztem ilyen illetővel)...minél több válasz annál több negatív értékelés lehetséges...


én inkább a kérdés és a válasz alapján döntök...pl ha a kérdés is hülye arra, hogy adjanak komoly választ? van ahol troll a kérdező, jön 1-2 troll válasz és valakinek nem tetszik leszavazza, mert azt hiszi, hogy "éles kérdésről van szó"...

2014. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem adnék a százalékos arányra! régebben 91-94 ment fel az értékelésem, semmivel nem változott a véleményem. Uyganazon életfelfogás alapján írtam, mostanra pedig 75 körülre estem vissza. Ennyi! Kinek mi szimpi!
2014. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
100%

Tényleg butaság ez a kategorizálás, mert csomóan vannak, akik más topikokhoz is benéznek (például ezotéria, vagy politika), ahol állítólag, ha kicsit is mást ír az ember, vagy más szempontokat vet fel, esetleg kritikai észrevételt tesz, az ottani közösség automatikusan lepontozza.

Pedig lehet, hogy teljesen értelmes, hasznos válaszokat ír és csak szeretne egy jót beszélgetni, vagy egy hasznos vitát kezdeményezni.


Szóval nem egyértelmű, hogy mi áll a különböző százalékok mögött. Érdemesebb inkább mindig a konkrét válasz hasznosságát figyelni és nem a százalékokat.

2014. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
90%
Szerintem csak te. Szólj hozzá a családi kapcsolatokban valamely kérdéshez úgy hogy a férfi oldalt képviseled. A %-od a nullához fog közelíteni. Nekem van orvos és ügyvéd ismerősöm az oldalon. Csak ritkán jönnek fel. Nincs erre idejük. Akkor is csak a szakterületükhöz szólnak hozzá. Az egyiknek 38%-a van a másiknak 41. Akkor ők buta emberek?
2014. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy ilyen ........ Akár klubot is alkothatnátok.
2014. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
82%
6-os vagyok. Nézd meg a %-mat. Meglepődnél, ha megismernél. De engem nem zavar. Annál inkább a buta lepontozók. Nézd meg a táblázatot. Van aki nem kérdez, nem válaszol. Csak pontoz.
2014. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme a százalékot nézni mert ha feltesz valaki egy kérdést, úgyis az alapján fogja pontozni, hogy mennyire ért egyet az adott válasszal. Sokszor futottam én is abba bele, hogy feltettek egy kérdést, válaszoltam, volt aki megerősítette hogy igazam van, (más kommentelők), viszont a kérdező már eldöntötte hogy neki mi az álláspontja, és aki abban nem erősítette meg, arra ment a negatív pontozás.. Van akit pont azért pontoznak le, mert nem erősíti meg azt, amit a kérdező már kimondatlanul is, de eldöntött.. Csak akkor ha tudja mi a döntése, minek is írja ki a kérdést?! Ez az egy ami továbbra is rejtély marad.. :)
2014. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

majd ha pár hónap eltelik és írsz is valami egyedit neadjisten névvel, akkor a te %od is 50 alá fog menni.


a % nem a válasz helyessgét hanem a népszerűségedet=emberek véleményét jelenti. minél magasabb a számod, annál valószínűbb hogy egy passzív, konfliktuskerülő, tömegkövető birka vagy.

2014. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!