Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy az itt hozzászólókat a százalékuk alapján bírálom el és lenézem az alacsony százalékúakat?

Figyelt kérdés

Vegyük az ilyen 50% körülieket. Akik ilyen alacsony pontszámot kapnak azok nagyrészt csak butaságokat hordanak össze vagy trollkodnak. De még a troll beszólásaik sem viccesek, ezért pontozzák le azokat is.

60% fölött sincs túl nagy véleményem az illetőről, de már lényegesen jobb, mint az 50% körüliek.

70% fölött már szinte jó benyomásom támad az illetőről.

80% fölött már szívesen beszélgetnék a hozzászólóval, e pontszám nekem azt az érzetet kelti az írója elég értelmes, hisz gyakran ad hasznos választ.

Más is így különbséget tesz az emberek között a százalékuk alapján?


2014. dec. 1. 09:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%
Csak te, mert itt az értelmes válaszadók kivétel nélkül 50% alatt vannak, a végtelenül ostobák, és s.ggnyalók vannak fölötte. Évek óta ez a tendencia figyelhető meg:D
2014. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
20%
6+8-as hozzászóló is engem igazol, kedves minuszoló idegbeteg nőcike:D
2014. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Csak te, mert itt az értelmes válaszadók kivétel nélkül 50% alatt vannak, a végtelenül ostobák, és s.ggnyalók vannak fölötte. "


A te példád elnézve, kivétel erősíti a szabályt? Mert ez nekem nem tűnt értelmes megnyilvánulásnak.

2014. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Spilerke ***** válasza:
89%

Osztom a # 23-as és a #29-es véleményét. Én is sokszor úgy vagyok vele, hogy nem küldöm el a választ, mert nem akarok felesleges vitába bonyolódni, viszont nem is keresek az ilyen kérdéseket legtöbbször csak olyan kérdésre válaszolok, amelyekre úgy érzem, hogy tudom a választ. De azért én is észre vettem az itt eltöltött idő során, hogy az alacsonyabb százalékú embereket többnyire általánosítják.

Az ezotériánál többnyire kamu kérdések vannak kiírva önreklámozás céljából, vagy egyszerű trollkodásból és elfogultságból. Ott az ezósok többsége azért tesz fel kérdéseket, hogy ezotérikus választ kapjon, ha te nem vagy ezotérikus nagy valószínűséggel rád fognak förmedni, vagy esetleg lepontozni, csak azoktól fogsz zöld kezet kapni, akik osztják a véleményed, esetleg viccesnek találtak téged.

A # 31-es válaszíró egyszerűen egy troll.

2014. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ja és ha már százalékok. Politika kategóriában vannak tipikusan azok a szellemi fogyatékosok, akik naponta kitesznek valami provokatív kérdést, és minden nap pont ugyanúgy leállnak rajta csámcsogni az emberek.


De ha én megemlítem hogy ez az idióta ugyanaz aki 100x kiírta már ezt a kérdést, akkor még nekem esnek, hogy "Na és? Semmilyen jogszabály nem tiltja a többedik kérdés kiírását.", plusz engem pontoznak le.

2014. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!