Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gykról?

Mit gondoltok a gykról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mit gondol erről az oldalról, segített vagy esetleg több kárt okozott az életetekben?:D

2016. dec. 28. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Úgy istenigazából még egy kérdésemmel kapcsolatban sem tudtak segíteni (de ez nyilván a kérdésen is múlik), viszont kaptam jó tanácsokat. A többség szerencsére normális és nem veszekedni jön.
2016. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek többségével van valamilyen gond,egy vagy több.

26f

2016. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Jó oldal, sok hülyével, de előfordulnak nagyon okos, értelmes emberek.

Ha úgy nézzük rengeteget segített, mert itt találkoztam valakivel, akinek nagyon hálás vagyok.

És ha unatkozom ide feljövök, tudok beszélgetni emberekkel, segítgetek, néha szidok valakit.


Kárt nem tud okozni, csak az érzékeny embereknek. Nem fogok bőgni azért mert valaki az interneten lecsicskáz, vagy lepontoz.

2016. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Én hasznos választ még nem kaptam. Rohadt sok itt a gyerek, akik mindent jobban tudnak. Rohadt sok itt az a tudatlan fiatal, aki szerint 20 éves korban kötelező kiköltözni a szülői házból. Sokan vannak itt, akik nem normális választ adnak, hanem csak gyűlölködnek, mindegy, miről kérdeznek.

Szóval elég szánalmas maga az oldal.

2016. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
sok hasznos választ kaptam.. hülyékkel nem kell foglalkozni, mindenhol vannak az életben.
2016. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Ritkán kérdezek, de azokra a kérdésekre olyan 60%-ban szoktam hasznos válaszokat. Szóval segít, de nem eléggé, bár be kell ismernem, néha olyan kérdéseket teszek fel, amelyek ad1 bonyolultak ad2 egy tudományterület mélységeibe mennek bele, így elhiszem, hogy nehéz rájuk válaszolni. Most is várok még egy kérdésemre válaszokat, noha kaptam a témában sok infót, de jó lenne még több. (Persze kutakodok én a neten, találtam is olyan anyagot, ami a válaszokban nem volt benne, de na... hát én már csak ilyen telhetetlen vagyok. :D) Trollok nem nagyon jártak még a kérdéseimnél érdekes módon, nem is szidott senki, bár olyan válaszokat már kaptam, amiről lerí, hogy hülyeség, a válaszadó nem is ért a témához.
2016. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Ja, és hogy kárt okozott-e? Hát nem igazán, hacsak közgazdász fejjel nem mérjük a kárt, mert akkor igen, elestem sok remélt tudástól(40% ugye... ), amit kamatoztatni tudtam volna, vagy ha végül ráakadtam, akkor meg hosszas keresgélés során, tehát akkor meg attól az időtől estem el, amíg magamnak kellett megkeresnem a válaszokat.
2016. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok:D

Ha gondjátok, linkeljétek be a kérdéseteket, hátha kaptok rá választ. (Reméljük értelmeset.) :D

2016. dec. 28. 19:27
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Az oldal alapvetően jó célokat szolgálna, vannak nagyon segítőkész és értelmes válaszolók, akiktől már kaptam is hasznos válaszokat. Viszont ők a kisebb réteg, sajnos rengeteg a troll, illetve az alpári stílusban választ adó felhasználó. A kérdések közt is sok a kamu, tehát nem irigylem a moderátorokat. Ennek ellenére szeretek ide járni, megvan az oldalnak a maga sajátos hangulata.
2016. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ritkán kérdezek de amikor mégis akkor ált. kevés olyan választ kapok amilyent szeretnék, vagy nem is.
2016. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!