Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gykról?

Mit gondoltok a gykról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mit gondol erről az oldalról, segített vagy esetleg több kárt okozott az életetekben?:D

2016. dec. 28. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A másik negatívum ez az ész nélküli lepontozás. Mégis, egy véleményre hogyan lehet negatív értékelést adni hasznosság szempontjából?
2016. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Több kárt okozott ez az oldal mint hasznot. Jó pár embert megismertem, ezen a szutyok oldalon, akikkel egy darabig elbeszélgetek, utána meg szarnak a fejemre. Emiatt sokszor idegeskedek, hogy mi rosszat tettem/írtam. Aztán nagy nehezen sikerül az adott személyeken túltenni magam, és jönnek újabbak aztán kezdődik elölről ugyanez a forgatókönyv.

De biztos bennem van a hiba. Már elhatároztam, hogy nem barátkozok ezen a retek oldalon, de valahogy mindig belecsúszok ebbe a hibába. :D

2016. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én sem értem ezt a folyamatos lepontozás,valakinek ez a hobbija?

#12, én is így vagyok sokszor. Akik normálisak.. azok eltűnnek sokszor, a másik réteg meg normálisnak tűnik, aztán elkezd a farkárol képet küldeni, és hasonlók, szóval itt normális barátságot kialakítani szinte lehetetlen.:D

2016. dec. 28. 20:16
 14/16 anonim ***** válasza:
1-2 terület érdekes benne, van benne értelmes válasz is. Mivel egyedüli vagyok, így szabadidőmben vagy GYK-zom, vagy mást tevékenykedem. Viszont régen jobb volt:(.
2016. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó ideje fenn vagyok, régen elképesztő király volt, amikor bevezették, hogy megjelenítheted a neved akkor hamar feltűnt pár öreg motoros aki használta, volt egy fizikus is, volt Mensa tagunk, meg egy jóhumorú srác akinek a gyúrás volt a hobbija és egy ideig kész celeb volt az olyan topikokban. Ott volt az infós arc aki a napi 40 "milyen nyelvet tanuljak?"-ra már sablont állított össze, meg hasonlók. Volt néhány belsős vicc is. Azután egyrészt a moderálás is sokkal szigorúbb lett, ami szertinem ártott, régen a szellemes, valamennyire témába vágó kérdéseket amikre jöttek a válaszok fenn hagyták, most zéró tolerancia van. Másrészt ahogy ismertebb lett, úgy csökkent az átlagéletkor(ami önmagában nem rossz), manapság nagyon kevés az aki rendes, átgondolt választ ad (régen ~90-95%-ban témába vágó választ/véleményt írtak).


Persze, lehet hogy ez csak nosztalgia.

2016. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsóval,tapasztaltam,elég régóta itt vagyok,akkoriban valahogy másabbak voltak az emberek.Komolyan válaszoltak a kérdésekre.Bárkivel el lehetett beszélgetni...

Szerintetek miért,mi változott ennyire meg?

2016. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!