Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legrosszabb érzése? Mi az az érzés nálatok amitől úgy érzitek belül meghaltok?

Figyelt kérdés
Nálam ez a viszonzatlan szerelem. Lassan már felér egy fizikai fájdalommal és minnél jobban próbálom leküzdeni annál jobban elmélyül. Mintha egy láthatatlan kötél kötne ahhoz akiről tudom hogy soha nem lesz az enyém. Anyukám azt mondta mikor kicsi voltam hogy sose, igyak vagy drogozzak mert ezek a káros szenvedélyek hamar elviszik az embert...Azt azonban nem mondta senki hogy ugyan szép dolog a szerelem, de ha nem viszonozzák az sokkal hamarabb mint az imént felsoroltak. Lehet, hogy nem szó szerint de belülről minden nap meghalsz egy kicsit....nektek van hasonló érzésetek vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy az egyetlen srác aki képes feléleszteni azokat a nyavajás kis pillangókat a gyomromban sosem lesz az enyém? Ti éreztetek már hasonlót ? PPróbáltátok elfelejteni? Hogy ment? Higgyétek el én is próbáltam...7 éve próbálom...

2016. dec. 31. 10:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

Ez tipikus tini marhaság, amit leírtál, kérdező. Én is átestem ezen, évekig voltam szerelmes egy lányba, és az akkori énem megértett volna téged, de a mai már csak nevet ezen.


Igazából azért emészted magad ezen, mert emészteni is akarod magad. Szinte már hozzád tartozik a kínlódás ezen, és ezért nem is akarod elengedni annak ellenére, hogy úgy érzed, hogy felőröl. A lényeg, hogy ugyanakkor tehetnél is ellene, és pont ezaz, ami miatt nem tudlak sajnálni, illetve ahhoz képest, amit itt mások leírtak (halva született baba, halálesetek feldolgozása stb.) igazából núdli a te bajod, és tudod miért? Mert te tudsz tenni ellene, meg lehet változtatni, csak akarni kell.


Azért kínlódsz a viszonzatlan szerelem miatt, mert bemesélted magadnak, hogy ez a szerelem X Y iránt az egyetlen és igazi és bla bla. Ezzel több baj is van. Egyrészt, hogy ezt csak magadnak mesélted be, vagyis a valóságot nem ismered, másrészt pedig az illetőt sem ismered, csak egy álomképet imádsz róla. És pont ezaz, amiért ez nem is szerelem, mert a szerelemhez a hús-vér valóság is hozzátartozik, hogy éjjel a takaró alá fingik az illető stb., de neked ezekről fogalmad sincsen, azaz nem is vagy szerelmes. Fogalmad sincsen az illető idegesítő vonásairól, a rossz tulajdonságairól, arról, hogy milyen megismerni valakit, és rájönni, hogy csomó dologban más, mint te, egy csomó idegesítő tulajdonsága van, és ezeket el kell fogadni, mint ahogy ő is elfogadja a te hülyeségeidet. Ezek azok a dolgok, amiket ha megtapasztalnál, lehet, hogy ki is ábrándulnál az illetőből, de lehet, hogy még jobban szeretnéd, a lényeg, hogy az igazi lenne, mert az a valóság lenne, de amit most érzel, az csak egy délibáb, aminek a csapdájába te ejtetted saját magad, mert nem valóság, csak a te fejedben van.


Ezt kéne, hogy észrevedd. A legjobb módja ennek, hogy hagyd az illetőt, és kezdj el végre pasizni (feltételezem, hogy lány vagy), feküdj össze néhánnyal, a lényeg, hogy kezdj el dugni fűvel-fával egy ideig, és csak élvezd az életet. Rá fogsz jönni, hogy ez a szerelem dolog egy marhaság abban az értelemben, ahogy te most gondolod (nem a szűzi rózsaszín álom a fehér lovon érkező herceggel), hanem egy teljesen más dolog. Majd ha igazán szerelmes leszel valakibe (akivel sikerül hosszabb ideig együtt lenni, és akivel rendszeresen dugsz), rájössz, hogy amit most érzel, az csak tini hülyeség.

2016. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
A fizikai fájdalom. Nem egy sima fejfájásra gondolok, hanem pl. amikor leszakad egy testrészed, vagy az élő fogadat fúrják, esetleg jól tökön rúgnak. Ahhoz képest a viszonzatlan szerelem mókás kis kellemetlenség.
2016. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
6%

Viszonzatlan szerelem egyértelműen

18/L

2016. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

-magány

-kishitűség és szorongás (elég rendesen megkeseríti az életet)

-szerelmi gondok, legyen az viszonzatlanság, megcsalás, átverés, szakítás, stb...

-olyan személy elvesztése,halála, aki nagyon fontos volt számunkra, akit nagyon szeretünk


Ezek úgy önmagukban a legrosszabbak számomra. Nem tudok dönteni, hogy melyik közülük a kisebb rossz, hiszen mind más és más érzés. De a legeslegrosszabb talán egy szerettünk elvesztése, hiszen azzal semmit nem tudunk kezdeni, nem rajtunk múlik, végleges, stb.

2016. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Elveszteni valakit sokkal rosszabb, mint meg sem kapni. Mindkét verzióból kijutott nekem. Iszonyú érzés, ha már nem lehetsz fontos annak, aki össze akarta kötni veled az életét.
2016. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
6%

Szerintem is viszonzatlan szerelem a legroszabb.

Az az érzés mikor rá nézek és elkezdenek repkedni a gyomromban a pillangók az az érzés mikor tudom hogy soha nem fogja viszonozni az az érzés mikor belűről szinte meghalok az az érzés a legroszabb.

Senkinek sem kívánom. 17 L

2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Amikor valakibe bele vagy esve de csak baratok lehettek mert a masik fel nem viszonozza a szerinte "nagy"(1,5-2 evnyi) korkulonbseg miatt.Amirol raadasul nem is tehetsz.Na az nagyon faj.
2017. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
62%
Amikor az a szemely akivel felnottel ongyilkos lett es mastol tudod meg es pluszba rad szall egy pedo es elhagy a szerelmed.
2017. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Olyan rossz dolog mint amiket a kommentelők írtak velem még nem történt. De a viszonzatlan szerelemben már volt/van részem, és kívül egy kissé szépséghibás de szép alma vagyok, míg belül szétmarcangolódom... és nem tudok ellene tenni...
2017. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amikor a szeretteid ellened fordulnak, mert elhiszik azt, amit mások állítanak rólad és csak te tudod egyedül mi az igazság, de senkire sem számíthatsz.
2017. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!