Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legrosszabb érzése? Mi az az érzés nálatok amitől úgy érzitek belül meghaltok?

Figyelt kérdés
Nálam ez a viszonzatlan szerelem. Lassan már felér egy fizikai fájdalommal és minnél jobban próbálom leküzdeni annál jobban elmélyül. Mintha egy láthatatlan kötél kötne ahhoz akiről tudom hogy soha nem lesz az enyém. Anyukám azt mondta mikor kicsi voltam hogy sose, igyak vagy drogozzak mert ezek a káros szenvedélyek hamar elviszik az embert...Azt azonban nem mondta senki hogy ugyan szép dolog a szerelem, de ha nem viszonozzák az sokkal hamarabb mint az imént felsoroltak. Lehet, hogy nem szó szerint de belülről minden nap meghalsz egy kicsit....nektek van hasonló érzésetek vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy az egyetlen srác aki képes feléleszteni azokat a nyavajás kis pillangókat a gyomromban sosem lesz az enyém? Ti éreztetek már hasonlót ? PPróbáltátok elfelejteni? Hogy ment? Higgyétek el én is próbáltam...7 éve próbálom...

2016. dec. 31. 10:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan szerelem nagyon rossz ez tény, sajnos én is tapasztaltam. Engem hülyített egy lány nagyon sokáig és én sajnos közben teljesen beleszerettem mert ilyenkor az ember reménykedik és nem veszi észre hogy ebből nem lesz semmi. Amikor ez az egész volt úgy voltam vele hogy ez a világ legrosszabb érzése. Depressziós lettem, elment teljesen az életkedvem és ez sajnos a mai napig jelen van valamennyire. Mostani fejjel már inkább a tehetetlenséget mondanám én is a legrosszabb érzésnek de ebbe sok minden beletartozik. A viszonzatlan szerelem is valamilyen szinten tehetetlenség mert hiába szereted csinálhatsz bármit ő nem fog szeretni téged. Ugyanez ha meghal valakid nem tudod visszahozni sehogy sem. Egyébként én is azt javaslom próbálj meg túllépni. Tudom nagyon nehéz én 3 évig szenvedtem ezzel ráadásul a lány a szomszédom volt így ez csak nehezített a dolgon. 1,5 éve elköltöztünk azóta már úgy ahogy elfelejtettem. Mostmár inkább dühöt/bosszú vágyat érzek iránta. A depresszió azóta is jelen van, nem tudok úgy emberek közé menni mint eddig. Teljesen elment az életkedvem, már csak azt várom hogy mikor halok meg úgyhogy minnél elöbb próbálj meg ebből az egészből szabadulni. 18/F
2018. jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!