Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már félmeztelen nők a strandokon?

Figyelt kérdés
Lehet persze mondani azt, hogy "ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!" De ugyan ez korábban nem volt probléma? Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban minden strandon láttam minimum 4-5 félmeztelen nőt napozni. Természetes, és elfogadott volt. Korábban pláne. A 70-es 80-as években, mikor apám volt fiatal, ő azt mesélte, hogy a nők közel egyharmada napozott félmeztelenül a strandokon. Ő annak idején úgy is hitte, ez már egy teljesen elfogadott dolog lesz a jövőben, és erre voltak is utaló jelek annak idején. a Hippi mozgalom, hogy mindenki legyen szabad, stb. Manapság meg mindenki olyan prűd, mint talán a 20-as évekbe se volt. Eddig ezen a nyáron egyetlen félmeztelen nőt se láttam. Mondjuk annyira nem is kerestem, de ezek legtöbbször fel szoktak tűnni. Csak én látom ezt így? Vagy gyerekkorban csak jobban megakadt a szemem ezeken a dolgokon, és azért tűnt több esetnek?

2023. júl. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%

Azért itt helyileg furcsa lenne... Ha félmeztelen összefutnék valami kollégával vagy szomszéddal.

Meg sokan amilyen lenézően állnak embertársaikhoz nem csoda, ha értelmes ember hazai közegben nem mutogatja magát.

2023. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
17%
#11 Honapokig te lennel a tema.... Mennyire log? Stb...
2023. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
73%
Mert sok a perverz.
2023. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerű :) köz szemérem sértés :) simán büntethető .


Bár mint no, én sem vagyok ellene, és amíg jó alakom van, úgy gondolom, senkit sem zavarna :D ( max a féltékeny baratnoket/felesegeket stb) de ugye vannak kis gyermekes családok és így tovább . Nyilván ezt egy kiskorunak nem kell látnia, vagy egy olyan papokanak, aki 30 éve nem látott ilyet, és amúgy zavaró tud lenni a tekintete, vagy a sok akar fiatal “prolinak” is aki késztetést érez, hogy valamit “beszóljon” ha ilyesmit lát. Szóval ez kb a többség érdeke :D nekünk is és nekik is.


Így ez a tendencia . De egyébként én is néha látok tőlem merészebb sorstársakat, akiket nem érdekel és megteszik. Én nem vagyok ilyen “menő” . :) Hiába van velem a párom, max azt mondom, neeezd mik vannak. És konstataljuk:D nem vagyok féltékeny és nem is jelentjük :D ( de valakit úgy is zavarni fog ) . Amúgy erre van a már kevés számú de létező nudista strand Magyarországon :D


Ui: max olyat szoktam meg látni aki melltarto nélkül hassal fekszik a napra, de ennyi . Az meg “szabályos “ :D


És btw, legalább normálisan barnulnek és lehet valakinek okozok egy jó napot :D ( csak ne bamuljon pls)

2023. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon a kertben simán leveszem (szerencsére nem látnak be a szomszédok), de strandon biztos nem venném le. Közterületen valahogy nem érezném magam komfortosan. :D
2023. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
13%
S az vajon hány nőt zavarna, ha én álló farokkal járkálnék a strandon?
2023. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
97%

A topless strandkultúrát ne keverjük a nudizmussal. Magyarországon már annyira elenyésző az elmúlt 20-25 évben (korábban is főleg a német turisták hozták be és gyakorolták), hogy felnőtt egy komplett generáció, akik szerint a monokini a magamutogatásról és a szexualitásról szól. Az okokat a divatban keresném, nem a kamerás telefonokban és nem gyerekek, kiéhezett férfiak, féltékeny nők jelenlétében. Ezeket mind le lehet söpörni egy szóval: "Spanyolország". Aki járt már spanyol tengerparton, tudja miről beszélek. Ott ez a kultúra része.

A mell szexualizálása a divat által lehet a kulcs szerintem. A topless a 70-80-as években terjedt el, egyidőben azzal, amikor a többség nem vett fel melltartót sem és hagyott alább az ezredforduló környékén, amikor a divat megkövetelte mindenki számára, hogy lehetőleg minél vastagabb szivaccsal bélelje, takarja, nyomja fel stb. mérettől függetlenül a melleit. Most, hogy megint kezd terjedni a melltartó nélküliség, szerintem a topless is újból reneszánszát fogja élni, ahogyan azt tapasztaltam akár már idén is Horvátországban.

2023. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%

14

Nem közszeméremsértés. Szabadstrandokon engedélyezett Magyarországon is, lásd Velence Korzó. Privát strandokon, fürdőkben az üzemeltető tilthatja, ha akarja.

2023. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
69%

"ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!"


És mi van a meleg csajokkal??

Azok nem csak a szájuknál nedvesednek?!

2023. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem manapság benne van az, hogy mindenki zsebében ott lapul egy fényképezőgép amivel akarva akaratlanul is megoszthatja a világgal a lefotózott dolgokat az ember.


És kicsi az ország, lehet nem akarja az adott illető, hogy az összes exe, kollégája, stalkerje a csöcseit nézegesse.

2023. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!