Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már félmeztelen nők a strandokon?

Figyelt kérdés
Lehet persze mondani azt, hogy "ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!" De ugyan ez korábban nem volt probléma? Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban minden strandon láttam minimum 4-5 félmeztelen nőt napozni. Természetes, és elfogadott volt. Korábban pláne. A 70-es 80-as években, mikor apám volt fiatal, ő azt mesélte, hogy a nők közel egyharmada napozott félmeztelenül a strandokon. Ő annak idején úgy is hitte, ez már egy teljesen elfogadott dolog lesz a jövőben, és erre voltak is utaló jelek annak idején. a Hippi mozgalom, hogy mindenki legyen szabad, stb. Manapság meg mindenki olyan prűd, mint talán a 20-as évekbe se volt. Eddig ezen a nyáron egyetlen félmeztelen nőt se láttam. Mondjuk annyira nem is kerestem, de ezek legtöbbször fel szoktak tűnni. Csak én látom ezt így? Vagy gyerekkorban csak jobban megakadt a szemem ezeken a dolgokon, és azért tűnt több esetnek?

2023. júl. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
68%

"perverz férfiak!"


Ilyen szitukban mindenképpen a normális férfiak húzzák a rövidebbet.

Ugyanis ha egy nő úgy dönt, hogy nyilvános helyeken mutogatja a melleit, akkor egy férfi egyszerűen nem tud megfelelni a szitunak.

Ha odanéz, akkor megkapja, hogy perverz.

Ha elfordul, akkor meg azt kapja meg, hogy biztosan impotens vagy bu zi.

2023. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

31

A gondolatmeneted fikció.

Többször voltam strandon úgy, hogy körülöttem voltak félmeztelen nők és teljesen természetes volt a szituáció. Akit zavar, ha látják félmeztelenül, az nem veszi le, ennyire egyszerű a sztori. Nem arról van szó, hogy meredten bámulod, hanem ha a látóteredben van, akkor bizony nem fogsz oldalra nézni csak azért, mert ő ott van. Ugyanolyan vendég, mint te. Mellesleg, ha valakit zavar, hogy nézik, az is nézi a másikat, különben honnan tudná, hogy nézik:)

2023. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Egyébként azt sosem értettem, miért baj az, ha valakit néznek? Mármint, akik meg is bámulják a nőket, általában tisztes távolból teszik, mert nekik is ciki lenne odaállni egy méterre. Tehát, nem tolakodnak oda, az intim szférát nem zavarják. Csak néznek, és tetszik nekik a látvány. Nekik jó, akit meg néznek, annak nem ég a bőre ettől. Nem fogdosásról, zaklatásról van szó. Fizikailag senkinek nem fáj az, ha nézik, ellenben valakinek lehet kellemes a látvány. Ha globálisan nézzük, mondjuk karmikus rendszerben, ha te a a puszta kisugárzásoddal másokat jó kedvre deríthetsz, és igazából erőfeszítésedbe kerül, akkor végül is a világot egy kicsivel jobb hellyé tettet. Ahányan élvezik a látványodat, annyi örömöt te is elvárhatsz majd a sorstól, már ha a karma igazságosan forog. Én legalábbis így látom. Persze, ez a férfi logika. Én csak érteni szeretném a női oldalát is az egésznek. Ha valaki szégyenlős, azt megértem. Amúgy én is az vagyok. Vagy ha tiltják, azt is megértem. De azt, hogy "ne nézzenek má!" azt nem. Ha valakinek lehetősége van kicsi örömfoszlányokat kiváltania a környezetéből úgy, hogy neki egyébként fizikailag nem fáj, az akár élhetne is vele. Én, ha lenne rá módom, szívesen kiváltanék örömfoszlányokat emberekből. Csak én nem nagyon tudok :D
2023. júl. 18. 14:37
 34/41 A kérdező kommentje:
*"erőfeszítésedbe SE került"-öt akartam írni természetesen
2023. júl. 18. 14:40
 35/41 anonim ***** válasza:
66%

"kicsi örömfoszlányokat kiváltania a környezetéből"


Már ne is haragudjál, de legtöbbször pont azok a nők vetkőznek, akiknek marhául nem kellene, mert egy jóérzésű embert a hányinger kerülget tőle.

Úgyis egész nap a hüvelygombájukkal van elfoglalva az összes rádió- és tv reklám.

Ne tolja még a ványadt csöcseit is másoknak az arcába.

Ez vizuális környezetszennyezés!

2023. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Hát, az én elvem élni, és élni hagyni. Ebben az esetben az "élni hagyni" szabály működik. Szépnek ugyan nem szép, de hadd napozzanak ők is. Gyűjtögessék a D vitamint egész testükkel. Én is, ha nagy ritkán látok ilyet, azok általában idősebb nők, akik már úgymond tét nélkül művelik ezt. Az ő vállukat már nem nyomja a társadalmi megfelelési kényszer. Ledobták vállukról a terhet a felsőjükkel együtt. Ezért kijár nekik némi tisztelet, még ha a látvány nem is a legfelemelőbb.
2023. júl. 18. 15:05
 37/41 anonim ***** válasza:
68%
Magyarul, az öregségükre ment el az eszük.
2023. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Ez csak a civilizáció ítélkezése. Azért gondolják ezt sokan, mert így szocializálódtak. De evolúciósan semmi kivetnivaló nincs egy test természetes látványában.
2023. júl. 18. 15:23
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ennek nincs kulturája sajnos, elég primitív a társadalmunk, nem tudnák kezelni, mert hú meg ha
2023. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt engem majdnem megbüntettek, mert egy szál faszban napoztam a duna parton, egy olyan szakaszán, ahol nem volt senki, én aszt hittem.

Aszt mondták nekem, hogy egy undorító perverz állat vagyok, aki mutogatja magát. Pedig én csak napozni mentem egy olyan helyre, ahol tudomásom szerint nem szokott ember lenni. Azóta jobban megnézzem, hogy hova megyek napozni meztelenül.

2023. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!