Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már félmeztelen nők a strandokon?

Figyelt kérdés
Lehet persze mondani azt, hogy "ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!" De ugyan ez korábban nem volt probléma? Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban minden strandon láttam minimum 4-5 félmeztelen nőt napozni. Természetes, és elfogadott volt. Korábban pláne. A 70-es 80-as években, mikor apám volt fiatal, ő azt mesélte, hogy a nők közel egyharmada napozott félmeztelenül a strandokon. Ő annak idején úgy is hitte, ez már egy teljesen elfogadott dolog lesz a jövőben, és erre voltak is utaló jelek annak idején. a Hippi mozgalom, hogy mindenki legyen szabad, stb. Manapság meg mindenki olyan prűd, mint talán a 20-as évekbe se volt. Eddig ezen a nyáron egyetlen félmeztelen nőt se láttam. Mondjuk annyira nem is kerestem, de ezek legtöbbször fel szoktak tűnni. Csak én látom ezt így? Vagy gyerekkorban csak jobban megakadt a szemem ezeken a dolgokon, és azért tűnt több esetnek?

2023. júl. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
#18, én abban a hitben voltam /vagyok, hogy az közterület, ilyen módon jogilag tiltott. De lehet én tévedek . :)
2023. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%

21

Nem arról van szó, hogy milyen terület, hanem arról, hogy jogilag egy fedetlen női mellbimbó még nem közszeméremsértés.

2023. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Szerintem attól még, hogy mindenkinél ott a telefon, meg a közösségi média, még nem jelenti azt, hogy mindenki orrba-szájba fényképezné a másik félmeztelen napozását. Abból óriási erkölcsi viták lehetnének, meg valószínűleg a népharag is lesúlytana egy ilyen illetlen fotózgatóra. Ha meg valaki mégis lefényképezné, azt senkinek meg nem mutatná, mert akkora parasztság. Inkább titkolná. Pláne nem töltené fel a facebookra, vagy bárhova. El tudjátok képzelni, hogy valakinek a munkatársa félmeztelen képeket posztolgatna a kollégájáról? Hát mindenki megutálná egy életre. De még ha ki is kerülne 1-1 ilyen kép, akkor mi történne? Semmi. A kenyér attól nem lesz sem drágább, sem ízetlenebb. Az élet megy tovább a maga útján.
2023. júl. 17. 22:59
 24/41 anonim ***** válasza:
20%

"És kicsi az ország, lehet nem akarja az adott illető, hogy az összes exe, kollégája, stalkerje a csöcseit nézegesse."


Hát ha annyira szégyenlős vagy szemérmes a kicsike, akkor ne tegye ki a rákos mejjeit.

2023. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
79%
Aki az exet felteszi, nem sunyiban keszult strandi topless fotot fog feltolteni, inkabb a negy fal kozt keszult kepeket
2023. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%
Mai világban délelőtt kimenne így a strandra délután már valami perverz verné a titokban készült képekre, rosszabb esetben töltögetné fel a netre.
2023. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%
14-es, a kisgyermekeknek miért káros, ha látják egy nő fedetlen melleit?
2023. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
38%
Jó kérdés amúgy tényleg, tiszta középkori gondolkodás, mikor vallási résszel itattak át mindent. Most mégis mi van ha látja valaki mellét? Rosszat fog álmodni?
2023. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
75%

"Hát ha annyira szégyenlős vagy szemérmes a kicsike, akkor ne tegye ki a rákos mejjeit."


Mondjuk valószínűleg pont az ilyen primitívek a fő ok.

2023. júl. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
96%
Mely országokban elterjedt a melltartó nélküli strandolás, fürdőzés?
2023. júl. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!