Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már félmeztelen nők a strandokon?

Figyelt kérdés
Lehet persze mondani azt, hogy "ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!" De ugyan ez korábban nem volt probléma? Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban minden strandon láttam minimum 4-5 félmeztelen nőt napozni. Természetes, és elfogadott volt. Korábban pláne. A 70-es 80-as években, mikor apám volt fiatal, ő azt mesélte, hogy a nők közel egyharmada napozott félmeztelenül a strandokon. Ő annak idején úgy is hitte, ez már egy teljesen elfogadott dolog lesz a jövőben, és erre voltak is utaló jelek annak idején. a Hippi mozgalom, hogy mindenki legyen szabad, stb. Manapság meg mindenki olyan prűd, mint talán a 20-as évekbe se volt. Eddig ezen a nyáron egyetlen félmeztelen nőt se láttam. Mondjuk annyira nem is kerestem, de ezek legtöbbször fel szoktak tűnni. Csak én látom ezt így? Vagy gyerekkorban csak jobban megakadt a szemem ezeken a dolgokon, és azért tűnt több esetnek?

2023. júl. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

#40 - Ki jelentette?

Hasonló esetben nekem is volt részem, mert elméletileg zaklattam egy arra járó nőt, miközben egy napozóágyban meztelenül feküdtem órák óta mozdulatlanul. De ilyen a férfi lét, mi vizuálisan környezetszennyezők vagyunk.

2023. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!