Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pasik miért hiszik azt,...

A pasik miért hiszik azt, hogy a szingli, macskás lét valami szörnyű állapot, amivel riogathatják a nőket?

Figyelt kérdés
febr. 11. 14:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
21%

#7


Nem, itt pont te vagy az, aki megpróbálja megmagyarázni, hogy a kutatók által készített felmérések, amik azt mutatják, hogy az embereknek alapvetően szükségük van olyan stimulánsokra, amit más emberektől lehet megkapni és nem lehet ezt mind megkapni csak barátoktól/kollégáktól, stb, ez teljes hazugság, azok mind debilek, mert te jobban tudod, hogy mi a tuti.


Pedig egyértelmű, hogy alapvetően a mai felkapott háziállat tartás is arra vezethető vissza, hogy az emberek egyre inkább magukba fordulnak és elfordulnak a többi embertől, de ettől függetlenül hiányzik nekik az, amit egy másik lény tud nyújtani, ezért most az embereket/gyerekeket felvátlják a háziállatok. De tudom, te ezt is jobban tudod és a kutatók mind buták, ezért nem értik, hogy te akkora király vagy, hogy a mélyűrbe is elrepülnél egyedül...

febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
47%
11-es, olvasd el a 9-es választ, ahol egyértelműen le van írva, hogy a válaszoló inkább élkülön az állataival, mint a férfiakkal.
febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

#12


Jah, elolvastam, de mégse él külön, hanem párkapcsolatban. Szóval ennyit a magasröptű szónoklatáról. Ez a tipikus, A-t mondok, de B-t teszek embertípus. Azt se szabad nekik elhinni, amit kérdeznek.

febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

#11 "Nem, itt pont te vagy az, aki megpróbálja megmagyarázni, hogy..."


Idéznéd kérlek a kérdésem vagy hozzászólásaim azon részét, amiben ezt magyarázom? :D A kérdező vagyok, tudod, az én hozzászólásaim zöld színűek. :D Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol magyarázom ezeket! :)

febr. 11. 15:33
 15/40 anonim ***** válasza:
20%

"pasik" "nők"


Ez valami szabvány homogén massza, amiben szerinted mindenki egyforma?

Én, mint pasi, tudom, hogy vannak leszbikus, meg ritka szar, kontrollmániás modorral bíró, elkényeztetett nők, akik imádják az egyedüllétet, mert végleg feladták a fos modoruk miatt, hogy valaki elfogadja őket. Keresik a visszaigazolást a szar életükre, többnyire valamilyen feminista fórumon ezt meg is találják.

És akkor vannak azok a nők, akik képtelenek párkapcsolat nélkül élni, mert hiányzik nekik a: szeretet, szenvedély, szex, társaság, programok, stb.

Az antiszoc emberek őket így hívják: kapcsolatfüggők....

Vagyis eljutottunk oda, amikor a beteg diagnosztizálja az életképes, boldog embereket...


"A család nélküli felnőtt nők az egyik legboldogabb demográfiai csoport, míg a házas nők hajlamosabbak a depresszióra."


Hát persze, mi mást is olvasnál egy femináci fórumból, mint a szarra a visszaigazolást...


Én "csak" az életből tudok 1 példát hirtelen: ismerős, 50-es nő a kutyáival élt, szép lassan súlyos cukorbeteg lett, volt ugyan párja, de a borzalmas stílusa, modora miatt nem maradt meg mellette, végül a nő már mozogni is alig tudott, gyakrolatilag egyedül rohadt szét a lakásában, végül szepszisben halt meg 58 évesen....


És van még kismillió hasonló, olvasott példa.

febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

#14


Dehogynem, te jelentkeztél önként arra, hogy azért is eljátszod a "hőst", aki megmagyarázza, hogy az ember tökre egyedül van jól. Én egyedü ezt cáfolom. A házasságot már a többi sügér hozta a témába.


Én továbbra is azt mondom, amit szinte minden kutatás, az ember társas lény, megvannak azok a társasági szintek, amiknek bizonyos dolgokat szeretnénk elmondani/megvitatni.


Legyen ez egy vaiddegen, akinek csak elmondunk 1-2 dolgot, mert úgyse látjuk többet, lehet ez egy közeli barát, akivel megbeszélnük bensőségesebb problémákat. Lehet ez egy anya/apa vagy női/férfi rokon, akikkel emgintcsak megbeszélünk olyan dolgokat, amiket mondjuk egy barátnak nem szívesen mondunk el és van ugye az együttéléssel járó dolgok is, amiket alapvetően egy olyan embernek mondunk el, akivel épp valami komolyabb kapcsolatunk van. Ehhez nem kell házasság, meg gyerek, elég az együttélés. Mivel ez az egyik olyan kapcsolati pont, ami a mai világban egyre inkább kiszorul, így nyer egyre nagyobb teret a háziállat. Mert ugye azért csak kell otthonra valaki, akivel megbeszéljük napvégén a dolgainkat és akire rálehet nézni egy fárasztó nap után.


Persze, tudom, most jönnek majd a dumák, hogy én nem azért tartok háziállatot, mert örülök, ha valaki vár otthon, hanem azért, mert olyan cuki. Hát persze, az én seggem meg nyulat lő. De további jó magyarázkodást Mancika, te éeszel a NASA hőse, mert elmész a Neptunuszig egymagad :D

febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#15 Aha, jó, szuper. És a feltett kérdésre is tudsz válaszolni?


"A pasik miért hiszik azt, hogy a szingli, macskás lét valami szörnyű állapot, amivel riogathatják a nőket?"

febr. 11. 15:57
 18/40 A kérdező kommentje:

#16 Kértelek, hogy idézd a hozzászólásaimból azokat a részeket, ahol szerinted én megpróbálom megmagyarázni, hogy idézlek:


"te vagy az, aki megpróbálja megmagyarázni, hogy a kutatók által készített felmérések, amik azt mutatják, hogy az embereknek alapvetően szükségük van olyan stimulánsokra, amit más emberektől lehet megkapni és nem lehet ezt mind megkapni csak barátoktól/kollégáktól, stb, ez teljes hazugság, azok mind debilek"


Nem érdekel a szófosásod, nem is olvastam végig. Mutasd meg, hogy én hol beszéltem ezekről.

febr. 11. 16:07
 19/40 anonim ***** válasza:
0%

#18


Jah, ugye, sztereotípia, mostmár akkor jön az inkább el sem olvasom kártya. Buta, gyerekes, szánalmas felfogás. Na, pontosan ezért nem tudod, milyen egy normális társas kapcsolat. Nem baj Mancika, próbálkozz csak továbbra is és magyarázd meg, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter :D

febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#19 Te nem fogod fel, amit írok, igaz? Tudsz válaszolni a kérdéseimre?
febr. 11. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!