Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mekiben hallod, ahogy...

Ha mekiben hallod, ahogy anyuka mondja a gyerekének, h "menjél, kérdezd meg a nénitől, hogy ad-e krumplit neked", és a gyerek elindul feléd, akkor mit csinálsz? Adsz neki belőle vagy nem?

Figyelt kérdés

Velem ma megtörtént, kicsit megdöbbentett az eset. Egy szálat persze adok szívesen, de mi garantálja h az egy-egy szál lesz, és nem kezdi el ő is csipegetni? Meg hogy nem kap kedvet az étteremben tartózkodó többi gyerek? Meg an block, anyukának hogy jut eszébe a gyereket odaküldeni, hogy az esetleges és várható visszautasítást ő kapja?


Veletek volt már ilyen? Vagy esetleg ti csináltatok ilyet már?


ápr. 3. 12:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ha jönne anyuka hogy elnézést de a gyerekem beteg és el szokott ájulni ha leesik a cukra és otthon felejtettem a kölesgolyót, akkor mondjuk adnék. Na de ez nem az a szitu. Semmi baja nem lesz ha nem kap, esetleg megmondanám neki hogy most ebédelek, ha lesz maradékom, elviheti, de nem biztos hogy lesz.
ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
73%

"ápolt gyerekről van szó," "talán nagyon éhes"

"majdhogynem csöves," "inkább menjen, aztán vegyen kiflit"


Vagyis aki Mekibe jár, annak a gyerekét türelmetlennek kell nevelni, de a szegényeknek egy szál sültkrumpli nem jár, azok kéregetésre is csak kiflit kaphatnak? A tiktokerek meg az új milliárdosok?

ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
84%
Tuti elzavarnám, ne kéregesse vmi idegen gyerek a kajám.
ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám neki, hogy menjen vissza az anyjához és mondja meg neki, hogy a pultnál kell kérni, nem nálam.
ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
84%
Nem égetném így le a gyerekem hogy mástól kèrincséljen. Arrol nem is beszélve hogy egy idegen tálábol alapbol se eszünk. Meg idegenekhez semmi közunk sincs amugyse. Ez mindennek a legalja. Elképesztő.
ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ebben az nem tetszik a leginkább,hogy a gyerekkel akar mást manipulálni.Inkább hajlanék rá,hogy adjak,ha az anyuka jön ide hozzám,megmondja,hogy már nagyon éhes a gyereke vagy akármi baja van,és kaphatna-e belőle.
ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok gyerekmániás. Szerencsére olyan a fizimiskám, hogy ilyen-, és hasonló h*eséggel nem közelít meg senki sem.

Nem értek egyet az "ilyen" szülőnek nevezett egyedekkel, mert neki kellene a pulyájával foglalkozni és nem a társadalomnak, valamint nem a társadalom eltartottjának kellene már korán nevelni a kölykét.

Nem mindenki akar ismerkedni, jópofizni a mai emberekkel, ezt is figyelembe kellene vennie a szülőnek mondott valakinek.

Ez a mai világban szerintem totál érthetőnek kellene lennie...

ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
79%

"Komolyan már minden putris agyhalott lekölykedzik?"


Kicsit OFF, de igen. Én pont azon gondolkodtam, hogy a világon mindenhez kell végzettség, papír, tudás. Kell a diploma, a jogosítvány, a szakképesítés, a nyelvvizsga. Ellenben az élet legnagyobb és leginkább felelősségteljes feladatához a gyermekvállaláshoz semmi nem kell. Egy öntudatlan szellemi sérültnek is ugyanaz ugyanúgy jogot adnak gyereket szülni mint bárki másnak.

ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 Kései Sirató ***** válasza:
79%

#18


Itt az a gond, hogy az anyuka illetlenségre neveli a gyereket. Nem illik oda menni valakihez így, hogy adjon a sültkrumpliból, amit eszik. Ha a gyerek magától tenné ezt, hogy vadidegenektől kér, akkor is azt kellene mondania az anyukának, hogy veszünk és azt megeheted, a néni is megvette, mi ids megvesszük az ebédet és utána megehetjük.

ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
18%
akkora fejelést nem kapott még a gyerek, amit tőlem kapna, dirrrrrr, csak úgy zengene az agyürege
ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!