Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mars expedíciót vállalnád?

Mars expedíciót vállalnád?

Figyelt kérdés

Részt vennél a Mars expedíción?

Ha egy kb hátizsáknyi személyes holmit vihetnél magaddal abba mi lenne? Szerinted kapnál fizetést?

Elvégre úgy se tudnád az űrben elkölteni.

Ha megérkeznek az majd az emberek a Marsra akkor az milyen nemzetiségű lesz?

Mik lesznek a törvények? Elvégre csak magukra vannak utalva.



2015. jan. 17. 13:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi értelme, vannak jó dolgok a Földön, ott meg mit tudnék csinálni? Annyit nem ér meg hogy elmondhassam magamról, itt is jártam.
2015. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Az egyik kérdésnél úgy értem, hogy ha megérkeznek az emberek a Marsra akkor a Mars bolygónak mi lesz a nemzetisége? Lesznek később országok államok? Az expedíciót pedig úgy értem, hogy nincs vissza út.

1# értem köszönöm.

2015. jan. 17. 14:16
 3/25 anonim ***** válasza:

Szerintem be se válogatnának a tömött fogaimmal, meg a 120 kilómmal :)

-Amúgy szerintem bevállalnám, mert jó dolog lehet más bolygóra lépni, csak mi a tökömet csinálok ott annyi ideig (fél év az út oda, fél év vissza, 1 évet ott kell tölteni, hogy Földközelben legyünk-minél kevesebb üzemanyaggal haza lehessen jutni).

-Ruha nem nagyon kell a szkafander miatt, minden mást meg kapnék valószínűleg. Egy fotót a családról, barátokról, alsógatya, zokni, póló, rövidnadrág. Több most nem jut eszembe.

-Biztos kapnék valamennyi pénzt, ha útközben kísérletezek- tudományos célok, iparban kapható fizetések, stb.

-HA hazajövök, akkor el tudnám költeni. :)

-Ez már egy kolonizált bolygó lenne, egy multiállammal (angol a hivatalos nyelv), de nem lesz olyan, hogy ez XY nemzetiségű ország.

-Olyan ez, mint a vadnyugat. Közösen hozzátok a törvényeket (inkább megállapodásokat). Amíg csak egy kb 50-100 ember van ott, felesleges törvényeket hozni. Max az emberölésre kell odafigyelni.

2015. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
53%
csak ha lenne nő akit lehet dugni! és max 2 évig maradnék ott
2015. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Részt vennék, sajnos nem beszélek angolul, így nem mehetek. Nem vinnék semmi személyes holmit. Fizetés? Mi a fenének?


Amcsik rendezik a mars expedíciót így több mint való amerikai nemzetiségű lenne, illetve a törvények is a normál emberi törvények lennének.


De ha ennek ellenére holnap beállítana valaki, hogy fel vagyok véve, akkor hezitálás nélkül igent mondanék!



4# Ez csak egyirányú jegyet tartalmaz. Nincs visszatérés!

2015. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ebbe nem ártana beleolvasni, mielőtt hülyeségeket írtok.

2015. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

itt jelentkezhetsz is:D

[link]


képzett és fizikailag tökéletes embereket keresnek.

fizetés nincs.

és vissza sem jöhetsz.


jó buli lehet,de mivel nem lehet visszajönni,én nem mennék.

nem tudnék gyakorira írogatni onnan:((

2015. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Andy Weir: A marsi című könyvébe olvassatok bele. Az ad némi belelátást, hogy milyen lenne a marson. Persze ez csak egy földi író által írt könyv, de nagyon utánanézett a jelenlegi ismereteink szerinti dolgoknak.
2015. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

a felkészítést vállalnám,az biztos lenne 1 év,közben kapnám az amcsi fizut.

aztán az utolsó tesztek egyikén nagyon elrontanék valamit ami miatt kivennének a programból.

majd felvenném a pénzem és lelépnék a fenébe,menne a fene évekre az űrbe.

2015. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#7, de tudnál írni :D

[link]

legalul

nem lenne a legjobb a net :D

6 - 45 perc míg egy oldalt megnéz, de a kedvenceit odaküldhetik előre :)

végülis teljesen jó, 9gag index és gyakorin kívül (meg a legújabb macskás és failes videók) nem kell más :D

2015. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!