Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagányabb, bevállalósabb...

Vagányabb, bevállalósabb fiatal csajokat, egy ehhez hasonló megjelenéssel meglehet fogni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Pár éve elkezdtem átformálni magam, mert meguntam hogy egy bizonyos rétegben a rossz fiús jegyek dominálnak, és ezeket előnyömre tudnám kovácsolni a 17-20 éves korosztályban, pedig csak 24 vagyok jó magam is.

Illetve a próbálkozások értelmetlenségét nézve, próbálok arra rámenni hogy nekem ne kelljen kezdenem, inkább a nő tegye meg az első lépést, így biztosabban alakulhat ki valami.



2017. jan. 8. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
49%
Sokaknak nem jön be ha az illető szét van varrva, nekem is van elég sok. A pénzre viszont minden nő bukik.
2017. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Nyilvan van akinek ez a kulso idealja.

Egyebkent pedig minden lany szereti ha egy ferfi tudja mit akar es nem fel kezdemenyezni tehat szerintem te menj oda es ne azt vard hogy a lany/no menjen oda hozzad

2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lakatos Vangelisz ***** válasza:
52%
Igen meglehet. Én egy 17 éves srác vagyok és a környezetemben is tapasztalom hogy szó szerint nem lehet lekaparni a csajokat a 20-25 éves kigyúrt tetkós srácokról, sőt mióta én is kondizok és látszik hogy van rajtam izom "véletlenül" én is elkezdtem őket érdekelni, bár hosszabb távú párkapcsolat kialakításának céljából nem éppen ez a legjövedelmezőbb "taktika".
2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megfogás alatt mit értesz? Megfektetni szerintem lehet, főleg az ostobábbakat, párkapcsolatra végül nem az ilyenekkel állnak le.
2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Mit értünk azon, hogy bevállalós egy csaj?
2017. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Az a csaj, amelyik a külsőre bukik, az olyan is. 1 bites.

Ezek a jószágok remélhetőleg kimennek a divatból, aztán leshetik a tetkóikat.

2017. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
nem vagyok instagramos.
2017. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

"Illetve a próbálkozások értelmetlenségét nézve, próbálok arra rámenni hogy nekem ne kelljen kezdenem, inkább a nő tegye meg az első lépést, így biztosabban alakulhat ki valami."


Tehát beöltözöl egy rossz fiúnak és utána úgy fogsz viselkedni mint egy visszahúzódó ember? Ez sose fog bejönni. Azoknak a lányoknak akikre te vadászol az jön be ha te kezdeményezel. A normálisabb lányokat meg azonnal elriasztod ezzel a külsővel, szóval a két szék között fogsz leseggelni.

2017. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Legalább jó a kocsid. Egyébként bűnronda vagy.
2017. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

fiatal bevállalós csaj? mindegyik olyan b**zod ezékért formálod át magad? Persze mindegyik bukik az irányítő típusra meg jönnek ezek a f**om sablon dumák.


Az ,hogy bevállalós az mit jelent? Addig szopja a farkad amíg nem talál egy nálad nagyobb alfahímet...na sok sikert hozzájuk, amúgy eléggé tapasztalatlan van nők terén ahogy elnézem. Egy rossz lány téged úgy kihasznál ahogyan csak akar majd, aztán rájössz hogy "jajj én nem is vagyok ennyire rossz fiú"....-.- istenem ebben az országban mindenki már ilyen mr-busta meg raj k**a akar lenni.

2017. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!