Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha én nem érzek...

Miért baj az, ha én nem érzek semmit magyarország iránt és nem vagyok "hazafi"?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azokat akik bármelyik ország iránt képesek bármilyen érzelmeket táplálni, vagy mondjuk egy ember iránt csak a származása miatt szimpátiát... De tényleg nem értem.


Mesélnétek nekem kicsit erről az érzésről és/vagy esetleges okairól!



2017. jan. 19. 22:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
27%
A zsidó meg lepontozza azt, aki szóvá teszi amagyar helyesírási szabályokat.
2017. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"Küldő: Kovács113

Címzett: Ismeretlen kérdező

Időpont: ma 00:50

Előzmény: A kérdés: Miért baj az, ha én nem érzek semmit magyarország iránt és nem vagyok "hazafi"?

Az üzenet: figyelj, te fostos kis zsidó!

tudod, hoy csak egy szardarab vagytok?"


😘

2017. jan. 20. 01:00
 13/35 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem az egészet. Semmilyen befolyással nem voltam arra, hogy melyik országban születtem meg. Ha választhattam volna, egyrészt nem ezt az országot választottam volna, másrészt hazafi lennék, mert az az én döntésem lenne.
2017. jan. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon születtem, magyar vagyok. Évekkel ezelőtt büszke voltam rá és szerettem volna a nagyvilágban is magyarként elérni valamit.

Nos, most már nem. Az a helyzet, hogy a magyarok egyre mélyebbre süllyednek. Nem véletlenül menekülnek annyian. Ennél a kérdésnél is elég sokat elárul a nemzet mentalitásáról, hogy milyen gyűlölködő és primitív válaszokat fröcsögtek ide egyből. Sajnos, a mindennapokban is rengeteg hasonlót látok.

Amúgy semmi baj, ha erre nem vagy büszke.

2017. jan. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!

Ha holnaptól kezdve német nyelven kellene intézni a dolgaidat, a hivatalos ügyeidet és az adóbevallásodat is, te nyivákolnál a legjobban ellene!

Na ennyit erről!

2017. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, én sem vagyok hazafi, nem érzek különösebben semmit a hazám iránt, a túlzott nacionalizmust meg kifejezetten ellenzem.
2017. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%

"Miért baj az, ha én nem érzek semmit magyarország iránt és nem vagyok "hazafi"?"


Nem baj!

Nem nekünk baj, neked baj ...

Mert az ember kötődik.

Tájakhoz, ősökhöz, anyanyelvhez, tárgyakhoz, emlékekhez, hagyományhoz. Ez a kötődés át- meg átszövi érzelmi életünket, meghatározza értelmi fejlődésünket.

Az alapvető emberi jogok egyike, hogy az embernek hazája legyen, s ennek megfelelő nevelésben részesüljön.

Nos, te ebből kimaradtál, kimaradsz.

Nem lennék a helyedben büszke a gyökértelenségemre!

2017. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
80%

Viccesek a válaszok, úgy neveznek hazagyűlölőnek, hogy szimplán nem érzel iránta semmit. Ezzel a logikával:

Nem szeretlek titeket kommentelők, sem a családotokat, sem a kiskutyátokat, semmit sem érzek iránta. Akkor gyűlöllek titeket igaz? Ti is gyűlöltök mindent amit nem ismertek (mondjuk ezt ki is nézem a "nagy magyarokból"), ugye? :3

Semmi gond nincs ezzel kérdező, ugyanazon a bolygón vagyunk, a " hazának " nevezett illúzióban, amit nem mi választottunk, csak ide dobták nekünk, hogy "viseld büszkén h*lyegyerek". :)

2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én sem értem miért baj. Normális embernek az a hazája ahol a családja. Mert az szent.

Amúgy vicces mikor a nagymagyarokból előjön ez az undorító fröcsögő gyűlölet...Ez az a nagy magyarság amihez tartozni kéne meg büszkének lenni rá? Nem értem miért. Mert nem tartom magam többre egy németnél, osztráknál vagy bárminél attól én nem leszek rossz ember. Egyesek szerint ez valami féle bűn és rohadjak meg :D Nem a születési helyünk határozza meg, hogy milyen emberek vagyunk, mennyire vagyunk értékesek.

2017. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Egyből milyen sok hazafi lett itt... Fogadok, hogy a fele bele sem tudna kezdeni a Himnuszba. Erről ennyit. Ja, és én sem érzem magam magyarnak. Abszolút hidegen hagy az ország sorsa. Én csak magamért élek, és kész.
2017. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!