Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha én nem érzek...

Miért baj az, ha én nem érzek semmit magyarország iránt és nem vagyok "hazafi"?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azokat akik bármelyik ország iránt képesek bármilyen érzelmeket táplálni, vagy mondjuk egy ember iránt csak a származása miatt szimpátiát... De tényleg nem értem.


Mesélnétek nekem kicsit erről az érzésről és/vagy esetleges okairól!



2017. jan. 19. 22:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

"Viccesek a válaszok, úgy neveznek hazagyűlölőnek, hogy szimplán nem érzel iránta semmit."


Szóval a Kovács Bélának is írhatom kisbetűvel a nevét, ah nem érzek iránta semmit?


A legtöbb internacionalista libsi tényleg buta, mint a föld...

2017. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
84%
Akkor lehet hogy olyan különleges adottságokkal rendelkezel hogy bármikor átköltözhetnél bármely más országba és boldogan le tudod élni ott is az életed.
2017. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Letudnám, ha lennének ott akiket szerethetek...
2017. jan. 20. 14:40
 24/35 anonim ***** válasza:
69%

"Szóval a Kovács Bélának is írhatom kisbetűvel a nevét, ah nem érzek iránta semmit? "

Persze. Páran szólnak, hogy nagybetűvel kell a helyesírási szabályok szerint, de amúgy a kutyát nem fogja érdekelni. Senki sem fog olyan szintű primitív szövegeket itt lenyomni, mint pl. te.


"A legtöbb internacionalista libsi tényleg buta, mint a föld..."

Igazából a facebookon és egyéb netes fórumokon libsizőkre igaz a dolog.

2017. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%

24


Vicces, hogy azzal igazolod a butaságod, hogy "ugyankinemszarjale"

:D


Vadász, vadász...

2017. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
60%

#25: Vicces, mert nem tudod felfogni az összefüggést?

Anno egy netes poszt alatt írt egy srác. Kisbetűvel merte az ország nevét leírni. Erre 40 éves elmebeteg nagy és büszke magyarok anyázták. 12 éves volt a gyerek.

Akinél a tisztelet a betűk méretén múlik, az szimplán csak primitív. Aki egy betű méretéből olyanokat állapít meg, hogy valaki gyűlöl valamit, az szintén.

Leírom: magyaroszág Magyarország. Most akkor én gyűlölöm az országom vagy sem?

A még viccesebb az, hogy értelmes választ sem tudtál összerakni. Libsizz még egyet, ez a nagy és büszke szint.

2017. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
63%

26


Istenem...


Azzal nincs baj, ha valaki elhibázza. Néha én is olyan gyorsan akarok válaszolni, hogy az ellenőrzés elmarad, és belefutok egy hibába. Megesik.

De a kérdező kijelentette, hogy ő márpedig szándékosan írta le kisbetűvel egy országnevét. Ez nem csakhogy helyesírási hiba, de bunkóság is. Egy személy, vagy egy ország nevét akkor írjuk kisbetűvel, ha ezzel akarjuk kifejezni megvetésünket, gyűlöletünket. Vagy ha annyira buták vagyunk, hogy nem ismerjük a magyar helyesírás szabályait.


Minden embert és országot megillet a tisztelet! Nem baj, ha valaki nem nacionalista, de ne provokáljon... Normális ember nem szarja le azt, ha valakinek szándékosan kis betűvel írják le a nevét!


ti nem olvastátok a Pál utcai fiúkat? Ennyire parasztok vagytok?

2017. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

#27: A gyűlölet nem egyenlő azzal, ha valaki nem tisztel valamit/valakit. Én nem tisztelem egy szétdrogozott embert. Ettől még nem gyűlölöm.

"Vagy ha annyira buták vagyunk, hogy nem ismerjük a magyar helyesírás szabályait. "

Így van. Ehhez képest szegény 12 éves gyereket is szétszedték. Azok, akik elvileg annyira szeretők és magyarok.

Nem, nem mindenki szerint illet meg mindenkit a tisztelet. Ha valaki nem tesz érte, akkor mit kéne tisztelni? Ha valaki sorban negatívat tesz valaki iránt, akkor az illetőnek miért kéne tisztelni.

A provokálós szöveget meg hagyjuk. Bármire ráhúzható. Én is simán kijelenthetem bármelyik mondatodra, hogy provokálsz. Attól, hogy neked valami nem tetszik, még nem lesz provokáció.

"Normális ember nem szarja le azt, ha valakinek szándékosan kis betűvel írják le a nevét! "

Miért, normális ember mit csinál ilyenkor?

Olvastam a Pál utcai fiúkat, a kedvenc kötelezőm. És igen, paraszt vagyok. Faluhelyen előfordul. Parasztozni lehet?

2017. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%

28


Te hogy emlékszel Nemecsek Ernő leszarta, hogy kisbetűvel írták le a nevét, hmmm?


Miért nem lehetne parasztozni egy olyasvalakit, aki szerint tökmindegy, hogy a személyneveket kis vagy nagybetűvel írják? Én szeretem a nevén nevezni a gyereket.

2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
43%
Azta, kis betűvel írta az ország nevét. Most el fog süllyedni bánatában... Mitévők legyünk?
2017. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!