Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha én nem érzek...

Miért baj az, ha én nem érzek semmit magyarország iránt és nem vagyok "hazafi"?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azokat akik bármelyik ország iránt képesek bármilyen érzelmeket táplálni, vagy mondjuk egy ember iránt csak a származása miatt szimpátiát... De tényleg nem értem.


Mesélnétek nekem kicsit erről az érzésről és/vagy esetleges okairól!



2017. jan. 19. 22:57
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

29! Mi a párhuzam a helyesírási hibák, a bunkóság és a parasztok között?

Miből gondolod pl., hogy egy paraszt is elkövetné az általam elkövetett, s általad oly sérelmezett hibát? Nekem tisztelnem kéne a hazámat, mely teljesen véletlen a hazám és nem én választottam, hogy kiálljak a döntésem mellett, vagy valami?! De egy parasztot aki így tett és pl. arra, vagy bármely hivatásra büszke lehetne, mit magának választott és munkája van benne azért nézzünk le, s általánositsunk, hogy nem tud írni?


Egyébként meg 3 nyelven beszélek, a helyesírás egyikben sem az erősségem.

De valóban azért írtam kisbetűvel, mert nem hittem hogy ezzel valakinek árthatok, kellemetlenséget okozhatok. Most sem értem, hogy miért okozhatnék... De azért bocs!

2017. jan. 20. 16:43
 32/35 anonim ***** válasza:
47%

Egy ifjúsági regény alapján, ha valaki kisbetűvel ír valamit, akkor az gyűlölködő és provokátor? De a parasztozás nem provokáció?

Még mindig várom a választ: Normális ember mit csinál, ha valamit kisbetűvel írnak előtte?

2017. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
44%
Olyan érzésem van, mintha egy feministák és értelmes emberek közti vitát olvasnék, olyan országra kellene büszkének lennünk, ahol az emberek minden más nézetet elítélnek, mint az övék? Nevetséges. :D
2017. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
29%
magyarország nem is érdemel nagy kezdőbetűt
2017. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
65%
Magyarország az, ahol volt szerencsétlenségem születni, ahonnan a testi és lelki sebeket hoztam. Rendbehoztam amint tudtam és most már kanadai vagyok. Volt két év, amikor két-három hetente váltogattam melyik városban, országban vagyok éppen és semmiféle honvágyam nem volt. Most ha elmegyek otthonról és csak néhány hét után egy reptéren látom az Air Canada szép kis piros juharleveles gépeit, mindig megkérdőjelezem a döntéseimet, hogy miért nem vagyok azon a gépen hazafelé.
2017. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!