Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A dübörögve járkáló ember...

A dübörögve járkáló ember fülét miért nem zavarja a dolog?

Figyelt kérdés

Van az az embertípus aki ha járkál a lakásban minden léptét hallani, mert a sarkával bassza a földet és dübörög tőle az összes fal. Egy ilyen faszparaszt költözött be fölénk és kurvára idegesítő. Már összefogtunk ellene a szomszédokkal (többek között az éjjeli pakolászás miatt is), úgyhogy szerencsére már nem sokáig lesz itt.


De ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy az ilyen ember fülét miért nem zavarja a dolog? Én ha nagy erőkkel nekiindulok és véletlen lebaszom a sarkam, a saját dübörgésem is zavar, ezért odafigyelek, hogy ne közlekedjek úgy, mint egy tank. Ennyire hülye valaki vagy egyszerűen nem érdekli a dolog?



2020. dec. 6. 15:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#5 - Udvariasan szóltunk, a többi szomszéddal összefogva, de nem vezetett eredményre, ezért ment a feljelentés. Ő baja. 12 éve élek itt és soha senkinek nem volt, nem is lesz rám panasza, ennyit arról, hogy nem vagyok emberek közé való. Az internetes stílusom tök más tészta, ha nem tetszik, így jártál. :) Élőben csak azzal beszélek így, aki felbassza az agyamat.
2020. dec. 6. 16:30
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos vannak ilyen parasztok, akik le sem tojják, hogy az ogre lépteiket még 2 emelettel feljebb és lejjebb is hallani, hogy zeng az egész ház tőlük, akik a fiók és szekrény ajtókat izomból csapkodják, úgy hogy nálad beleremeg konkrétan a fal is, a székeket húzogatják fel-alá, mert megemelni baromi nehéz ám és még sorolhatnám. Ez idővel rettentően idegesítő és frusztráló tud lenni, hogy 8-10 óra meló után végre pihennel egy kicsit, erre még éjfélkor is tahóék dömper lépteit hallgatod. Sajnos sokszor nincs más megoldás, mint hogy viszonzod, amit kapsz, de úgy istenesen. Ha a szép szó nem használ..

Nálunk is ez volt a megoldás, néhányunknak már nagyon elegünk lett és mivel a kérést le sem szarták, így maradt nekünk is a dörömbölés, zene bömböltetés, csapkodas és társai. Mit ad isten, hirtelen észrevették magukat.

2020. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
#11: Miért van az, hogy ezen a legkattantabb ember is azt mondja, hogy a környezete mennyire imádja?
2020. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
#13 - Egy szóval sem mondtam, hogy imádnak. Kattant az, aki totál más jelentést lát bele egy kommentbe csak azért, hogy beleköthessen.
2020. dec. 6. 17:19
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm szépen a lepontozást, amikor csak az igazat mondtam. Legkozelebb nem irok, ezzel olitek meg a forumot.. 😪
2020. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán figyelmetlenség, igénytelenség miatt van. Nemrég költöztem panelból téglaépítésűbe, szerencsére fölöttem már nincs lakás, de az egyik oldalsó szomszédban egy negyvenes pár lakik, a hálószobánk közös falon van. Na, ezek úgy trappolnak, mint valami elefántcsorda, és főleg a nő. Megkezdi estefelé és alsó hangon 10-ig, de sokszor 11 körül is azt hallgatom, hogy dübörög. Hátasló? Godzilla? Nem is tudom, mihez lehetne igazán hasonlítani, de egészen elképesztő. Nem irigylem azt, aki alattuk lakik, esténként kapja keményen az "égi áldást"... Alapból sose értettem, miért kell trappolva közlekedni, de 10-11 körül már eleve figyelni kéne arra, hogy ne zajongjunk indokolatlanul. Én se szoktam, de ezek ilyesmivel nem foglalkoznak. Egy hasonló "kaliberű" nő is lakik az emeletünkön, annak meg az a mániája, hogy úgy csapkodja a bejárati ajtaját, mint szél a budiajtót. De az legalább nem a falszomszédom.
2020. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
2%
Én örülök ha más bosszanthatok, és sokszor csakazértis ha szól érte...
2020. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
#17 Sajnos nem mondhatok neked olyan dolgokra buzdító mondatokat, amivel bántanád magad, de gondolj rá, hogy megtörtént :) Az ilyen embereket tudnám, hogy minek lélegeznek...
2020. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Na a 17-es személyében üdvözülhetünk egy büdös prolit, akinek annyira nyomorúságos élete van, hogy ennyi az össz öröme. De meg lehet ám az ilyet is szívatni, mint a torkos borzt, egy hét jó kis heavy metál üvöltetése mindenkit jobb belátásra tud bírni...:) És ez csak a kezdet.
2020. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
5%
Szeretem a heavy metalt is. Azzal is meg szoktam kinalni a szomszedsagot 😂 Hagyjuk mar ezt a csend maniat, eljunk embereek!
2020. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!