Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A dübörögve járkáló ember...

A dübörögve járkáló ember fülét miért nem zavarja a dolog?

Figyelt kérdés

Van az az embertípus aki ha járkál a lakásban minden léptét hallani, mert a sarkával bassza a földet és dübörög tőle az összes fal. Egy ilyen faszparaszt költözött be fölénk és kurvára idegesítő. Már összefogtunk ellene a szomszédokkal (többek között az éjjeli pakolászás miatt is), úgyhogy szerencsére már nem sokáig lesz itt.


De ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy az ilyen ember fülét miért nem zavarja a dolog? Én ha nagy erőkkel nekiindulok és véletlen lebaszom a sarkam, a saját dübörgésem is zavar, ezért odafigyelek, hogy ne közlekedjek úgy, mint egy tank. Ennyire hülye valaki vagy egyszerűen nem érdekli a dolog?



2020. dec. 6. 15:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Az nem csendmánia, hogy nem viselkedek tanyasi paraszt módjára és nem élek úgy, mintha rajtam kívül senki más nem lakna abban a panelben/társasházban.

Iszonyúan szánalmas és primitív vagy, ha azt hiszed attól vagy menő, hogy szándékosan idegesíted a szomszédokat, na meg elmebeteg is, ha ezt élvezed. Az ilyen embereknek általában más örömük nincs az életükben, így muszáj valami hasonlóan gyerekes eszközhöz folyamodniuk. Egészen addig, míg valaki “véletlenül” rad nem hívja csendháborítás miatt a rendőröket ill. birtokvédelmet kér. Ja és azt meg se említsük, akinek felforr az agyvize és “bosszúhadjáratot” indít. Nem vagy érinthetetlen, el ne hidd. Te is szoktál aludni, milyen izgi lehet, mikor valaki legmélyebb álmod közepén ver fel....🤭

2020. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én örülök ha más bosszanthatok, és sokszor csakazértis ha szól érte..."


Lehet, hogy csak poénból írta az illető, de amúgy rengeteg sok ilyen szánalmas ember van.

Fölém is költözött egy albérlő, 1 db CD-je volt, mindig azt hallgatta. Egyszer vasárnap reggel kezdte el üvöltetni, erre felmegyek szólni, becsöngetek, nem nyit ajtót. Lemegyek vissza, még hangosabban szól. Felkopogtam a plafonon, erre elkezdett dübörögni, meg verni a padlóját (szó szerint ugrált direkt meg csapta a sarkát, mint egy pszichopata).

Erre megint felmentem szólni, becsöngetek, kopogok, semmi.

Na hagytam egy cetlit az ajtón, hogy " Te büdös gyáva sz.rházi, legalább gyere ki megbeszélni!" Szerencsére kidobta a főbérlő, már nincs itt.

Na ilyesmi lehet a 17-eske is.

2020. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen emberek csak egy jò szájba verèsböl értenének.

Felettünk senki de az alsò lakòk vademberek mòdjára élnek.

A csaj arra nem képes h felhuzzon egy szaros papucsot,pedig 4 szer szòltunk szépen.

Legrosszabbak a hétvègèk.Àllandòan csavarognak,este esnek haza.Izombol csapkodjàk az ablakokat,az ajtòkat.Megállás nélkül jàr a szájuk.

Nyáron nem lehet ablakot nyitni mert tárva nyitva náluk minden.Annyi eszük sincs h az ablakok egymàs alatt felett vannak.Mondjuk màs is szeretne szellöztetni.Komolyan mondom az 5 éves unokahugomnak több esze van mint ezeknek.

Itt is arra kelünk arra fekszünk h összedöl a hàz ahogy járkál a csaj.

Üvölt szex közben mint akit ölnek.Annyit beszél h konkrétan foggalmam sincs a pasija hogy birja ezt elviselni.ja,köszönni a csajnak luxus.

Januàr végén költözünk mert nem birjuk tovább.

Megvannak az utánunk jövö bérlök.

Mit ne mondjak,elég karakán a csaj😀Az egyszer fog szòlni màsodjára kettéharapja a csajt az biztos.

Alig várom h beköltözzenek és halljam a sztorikat micsoda balhék lesznek.

2020. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Egyik lakótársam is állandóan trappol, valamint egyszerűen minden mozdulata hangos, a konyhában is úgy pakolaszik h zeng az egész lakás... Emellett szereti be*aszni az ajtaját... Gondoltam, hogy szólok neki, de nem szeretnem megrontani a kapcsolatunkat, valamint szerintem nem tudna visszafogni magát mert ezek olyan berogzult szokások.
2020. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
2%
Akinek nemtetszik, koltozzon szepen csaladi hazba 😁 Eleg sokadig szomszedom fogyasztom el, eddig en allok nyeresre 😂
2020. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%

Költözzél szépen te, de ne családi házba, hanem lehetőleg tanyára, de jobb lenne ha a holdra lőnéd ki magad.

Egyértelmű troll vagy, ennyire ostoba és rosszindulatú senki nem lehet. Erre vered a kis pöcörőd amúgy?

Én szomszédom lennél, hát.....nem sokáig lennél az, maradjunk annyiban. :)

Egy hét múlva sírva szaladnál. Nem akadtál még emberedre, ez a te bajod. Szánalmas barom.

2020. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
18%
Remélem leszunk meg szomszedok egyszer, oszt majd bizonyithatsz testverem
2020. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

Saját érdekedben mondom: ne akard, hogy én a szomszédod legyek. 😉

Na meg bizonyítani? Mit, hogy mennyire élettelen szánalom vagy, akinek egyetlen örömforrása az életben, hogy lemegy dedóba és próbálja minden módon idegesíteni a szomszédjait? Az oszt’ igen.

És nem vagyok a “testvéred”, de legalább ebből a mondatodból is süt az értelem, féltetelezem te sem napon barnultál....

2020. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Majd egyszer ha valamelyik bérlő miatta mondja fel az albérletet, a tulaj perre viszi. Akkor csengethet szépen. Nyilván akkor nem így fog állni a szája.
2020. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

EZEK amúgy pont azt használják ki, azzal élnek vissza, hogy tudják, hogy a másik konfliktus-kerülő, szereti a békét, és nem akar összeveszni, és inkább nem szól.

De ahogy előttem is írták...csak egyszer akadjon az emberére az ilyen 27-es féle macskajancsi, aki felveszi a kesztyűt, mert nincs veszítenivalója. Jó meleg szarral bekenni az ajtaját meg a kilincsét minden éjszaka, meg hasonlók...

2020. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!