Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért idegeskedik sok ember...

Miért idegeskedik sok ember azon,ha a hàza elé parkolnak?

Figyelt kérdés

Sokszor megyek ide-oda munkàmból kifolyólag (pedikűrös vagyok). És nem mindig tudok oda megàllni,ahova épp megyek hàz elé.

Szóval leparkolok egy hàz elé és màr egyből jönnek ki lesekedni/szólni,hogy miért a hàza elé parkolok.


Van olyan,amikor még 20-30 percet a kocsiban ulok,mert késik hazúról a pàciensem,akkor a mobilozok,de akkor is làtom,hogy lesekednek az ablakból,vagy kijönnek a kertbe megmutatni magukat,hogy ők aztàn itthon vannak.


Mit hisznek ,hogy bea akarok törni vagy mi?


Amúgy a motort mindig leàllítom és nem csapkodom az ajtókat.Csendben vagyok.



Miért csinàljàk szerintetek ezt az emberek?


2021. máj. 2. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem csak azért, hogy legyen min idegeskedni, veszekedni, sajnos ez nálunk népbetegség.
2021. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Vélhetően belőled is érdeklődést váltana ki, hogy tőled akar-e valamit egy idegen ember vagy egyéb céllal álltál meg ott. Megoldás lehet erre, ha barátságosan elmondanád a nyíltan kíváncsiskodóknak, hogy szükségből állsz ott - és esetleg azt, hogy hozzávetőlegesen mennyi időt szeretnél ott állni. Barátságos szándékod jeléül egy névjegy kártyát is a kezébe nyomhatsz az illetőnek, - amely egyben utal is arra, hogy nem titok, ki vagy és miben utazol.
2021. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért, amit írtál, félnek, hogy megjelenik egy új, gyanús autó a környéken. Rengeteg a sztori a kifigyelős lopásokról
2021. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Megáll valaki előtted.

Mi az első gondolatod?

Hogy na ez tuti a szomszédhoz jött, nem is érdekel, mit csinál, legyen csak?

2021. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Ne állj meg az én házam előtt, oda mi szoktunk parkolni. Ha jön haza a feleségem vagy én és te ott parkolsz akkor mi hova álljunk? Se az udvarra nem tudunk bemenni, se a kapu elé, mert te ott állsz. Ez az egyik, a másik meg, hogy valóban azt az érzést váltja ki, mintha hozzánk jöttél volna. Egy idő után természetesen kimennénk és érdeklődnénk, hogy mit akarsz.

Teljesen logikus és érthető a kiváncsiság.

2021. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

A korábban leírtakon kínül az is lehet, hogy elállod az útjukat, nem tudnak tőled kimenni.


Vagy ők várnak vendéget, aki csak a házuk elé tudna parkolni, de azt elfoglalod.

2021. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Tegyük fel, hogy nem állja el az útjukat amúgy, hát mit vár tényleg?


(de saját ház előtt parkolót is asszem bűntettek már meg, ez nem is amiatt van csak, szerintem katasztrófavédelem miatt is, de ennek most utána fogok nézni)

2021. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább azt nem értem, hogy miért mindenkinek mániája parkolni a cél előtt 2 méterrel.. ez egy bevásárlóközpontnál is megfigyelhető meg egy panel rengetegben is. Feláll a fűre, de nem fog 100 métert sétálni… egyszer mikor jöttem haza Ausztriából, éjjel 1-kor értem haza. Autók a fűben, keresztben-kasul. 2 utcával odébb 4!! üres hely is volt. Le parkoltam ott, sétáltam cirka 4 percet a 8 órás vezetés után és problem solved. De ugye mindenki halálán van hogy ő meg a 2 perc séta?? Inkább a fűre, kapuba, akárhová, csak sétálni ne kelljen.
2021. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

#8


Mert lusta disznó a magyarok 90%-a így nem tudnak sétálni. Én se állok mindenáron a ház szájába. 2 utcával arrébb is van élet.

2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

A mi házunk előtt kb fél óránként megáll valaki, szívem szerint teleszórnám szöggel az egészet! Miérz baj?

Mert nem közparkoló

A saját ki b a szott házad elé sokszor nem tudsz beállni a f szok miatt

Ha valaki hozzád jön nem tud megállni - nem csak vendég, de futár, szerelő, mentő stb sem!

Őszintén gyűlölöm az összeset!!

2021. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!