Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért idegeskedik sok ember...

Miért idegeskedik sok ember azon,ha a hàza elé parkolnak?

Figyelt kérdés

Sokszor megyek ide-oda munkàmból kifolyólag (pedikűrös vagyok). És nem mindig tudok oda megàllni,ahova épp megyek hàz elé.

Szóval leparkolok egy hàz elé és màr egyből jönnek ki lesekedni/szólni,hogy miért a hàza elé parkolok.


Van olyan,amikor még 20-30 percet a kocsiban ulok,mert késik hazúról a pàciensem,akkor a mobilozok,de akkor is làtom,hogy lesekednek az ablakból,vagy kijönnek a kertbe megmutatni magukat,hogy ők aztàn itthon vannak.


Mit hisznek ,hogy bea akarok törni vagy mi?


Amúgy a motort mindig leàllítom és nem csapkodom az ajtókat.Csendben vagyok.



Miért csinàljàk szerintetek ezt az emberek?


2021. máj. 2. 11:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Félelem, az én territóriumom, unalomból, kekeckedési alap betalálása miatt.
2021. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

Elég probléma, hogy nem érted, miért is baj ez.


- a tulajdonos elől veszed el a helyet

- a tulajdonost meglátogatók elől

- ismeretlenként odaparkolsz, 10/9 nem a jószándék jut egyből a másik eszébe

- akadályozod a ki-beállást


Csak aztán ne csodálkozz, hogy valaki egyszer elvontatja az autódat, mert pl nem tud tőled kiállni a garázsból ;)

2021. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

ezt nem értem, miért nem lehet megérteni, hogy zavaró.


Egy helyzet jutott eszembe, ahol természetes:


nálunk sokan kórház mellett utcákban parkolnak a házak elé, hát mit lehet tenni, nem jókedvükben, egészségben mennek oda...van egy utca, ami csak egy házsor, beálltam többször a másik oldalra, ami üres,ahogy mások mindig, mégis kipattogott a csávó ugrálni a szemben lévő házból...

2021. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tetszik, hogy idegenek parkolónak használják a házad előtti teret, tegyél ki nagy köveket (vagy bármi más fizikai akadályt), csinálj kiskertet, ültess sövényt az úthoz közel, kerítsd el pl. alacsony fakerítéssel a részt, stb.! Vagy ha a parkoló-funkciót meg akarod tartani, de csak magadnak, illetve vendégeknek, arra ez tökéletes megoldás lehet: [link]
2021. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, amikor idegenek a házunk elé parkolnak vagy a bejárót használják, mi se kiállni, se állni nem tudunk, ésha mondjuk otthon vagyunk, hétvége, vagy otthonról dolgozós időszak, akkor nekem veszett zavaró, hogy ott parkol valaki, na, most hozzánk jönnek, miért jönnek, kik jönnek, stb.

Én az utcafrontos szobából dolgozom. Ráadsul elég keskeny az út az utcánkban, volt, hogy arra kellett várni, hogy valami kisbusz sofőrje előkerüljön, mert menni kellett volna döolgozni esti műszakba a férjemnek.

2021. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!