Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért idegeskedik sok ember...

Miért idegeskedik sok ember azon,ha a hàza elé parkolnak?

Figyelt kérdés

Sokszor megyek ide-oda munkàmból kifolyólag (pedikűrös vagyok). És nem mindig tudok oda megàllni,ahova épp megyek hàz elé.

Szóval leparkolok egy hàz elé és màr egyből jönnek ki lesekedni/szólni,hogy miért a hàza elé parkolok.


Van olyan,amikor még 20-30 percet a kocsiban ulok,mert késik hazúról a pàciensem,akkor a mobilozok,de akkor is làtom,hogy lesekednek az ablakból,vagy kijönnek a kertbe megmutatni magukat,hogy ők aztàn itthon vannak.


Mit hisznek ,hogy bea akarok törni vagy mi?


Amúgy a motort mindig leàllítom és nem csapkodom az ajtókat.Csendben vagyok.



Miért csinàljàk szerintetek ezt az emberek?


2021. máj. 2. 11:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Jaj igen, az is f sza mikor mennél valahová, de akkor sem kapcsol a k csög amikor már kinyitod a kaput és tolatsz kifelé...
2021. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

“ A mi házunk előtt kb fél óránként megáll valaki, szívem szerint teleszórnám szöggel az egészet! Miérz baj?

Mert nem közparkoló”... el foglak keseríteni, közterület van a hàzad előtt, ha nem tiltja semmi, akkor jogosan parkol ott

2021. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

A mi házunk előtt nincs annyi hely, hogy szabályosan le tudj parkolni. A garázs miatt. És baromi nehéz kiparkolni amúgy is, de befelé még rosszabb, mert emelkedik, oldalt 2-2 cm van az autó mellett egy olyan 10 méter hosszú szakaszon. Mellette nem bokor, hanem fal. Ha megállsz a kapu előtt, pl nem tudok elmenni érettségire, vagy bármi (Volt már rá példa a családban). Ne állj meg a kapu előtt.

Ha nem kapu, akkor viszont nem értem.

2021. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
7%
Lassan már a "paprikás krumpli subi-dubi módra" receptjéig is eljuttok, csak a kérdésre nem válaszol érdemben senki... :DDD
2021. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
lett rá válaszolva ;)
2021. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Álljon a k.va anyjába ne az én házam elé :D
2021. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%

Ez általában mindenhol így van.

Sofőr voltam furgonnal megálltam ház előtt ügyet intézni és ugyan ez volt, megálltam ház melleti földúton ahol senkit sem zavartam aludni erre másnap reggel rám is hívták a rendőröket.(Ausztria)

Első Olaszországi utamon kicsit megálltam egy kis olasz faluban,el mentem sétálni,nézegettem az olasz házakat,volt akinek kicsit különleges volt a kertje így 2 percre mágálltam és csak úgy néztem majd ki jött a házból egy olasz ürge és mondott valamit,gondoltam nem tetszik hogy itt vagyok ezért el mentem,szépen túristásan sétálok tovább majd jön egy rendőrkocsi velem szembe villogva és megállít,igazoltatott,megkérdeztem mi a baj?

Azt mondta semmi csak valaki rám hívta őket,gondolom az az ürge volt aki rám szólt.

Németországban is ezt csinálják,rád hívják a rendőröket rosszabb esetben.(Keletiek vagyunk akiktől félnek)

Amikor mondt a főni álljak férre valahol mert még nem biztos a megbízás ezt tettem,minden országban vannak ilyen emberek de én akkor sem foglalkoztam velük,maximum ha oda jöttek és szóltak akkor el mentem,itthon is mennyi ilyen ember van.

2021. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért az elég creepy hogy bámulod percekig valaki kertjét.
2021. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%
#18 Szerintem ott te is megálltál volna,szökőkút,szép virágok,pálmafa,halas tavacska benne arany halakkal,ház is ki volt díszítve,úgy kell ezt el képzelni mint amikor az usaban karácsonykor mindent ki díszítenek a házon kívül,eléggé szemetszúró látvány volt.
2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
92%
A mi házunk előtt például fű van, és gyönyörűen ki is kopik attól, ha odaáll valaki, sáros időben még jobb. A másik meg, hogy csak egy kocsi fér be az udvarra, a második kocsival szoktunk odaállni, vagy ha vendég jön.
2021. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!