Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen felétek a közbiztonság,...

Milyen felétek a közbiztonság, mertek egyedül járkálni?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akik Magyarországon élnek!
nov. 26. 11:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Budapest. Buda - Blaha a fő útvonal. Nálam ALAP a paprikaspray és a vipera.
nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%

#1:

Majd a viperáért jól bevisz 1x a yard. ;)

nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Többnyire van gond, de igyekszem minél távolabb maradni ezektől.
nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
2. És? Elkobzás + 50.000. Ennyit te is összeszedsz egy gyorshajtással vagy rossz parkolással. És melyik éri meg neked, 50 a rendőrnek vagy 500 a dokinak, ha kirugdossa a fogaid valami retek?
nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

- Átlagos, nyilván bizonyos helyeken és időben vigyázni kell, illetve tudom, hogy mely városokban melyek a kerülendő részek.

- Merek, igen.


Borsod és Hajdú megye.

nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Sötétedés után már nem merek kimenni az utcára.

Egyszer kiraboltak tizenéves c.gók, az egyik 2 évet kapott mert már volt felfüggesztettje.

De nem is csak ez miatt hanem belémállnak.

Valamiert egy alkesznek vagy drogosnak csövesnek mindig van vmi kerdeznivalója hozzám hogy leállítsanak.

Tinin amikor egy bnőm vártam 2 férfi 2 oldalrol megfogta a felkarom hogy menjek velük.

Aztan egy lidl parkolóban kb 5 kóbor kutya támadt rám és sehol nem volt senki.

Gyakran látok hallok utcaibalhékat is. Azok se tiszták hanem be vannak állva. Egyszer a nőjéz verte az utcán aztán mikor láttam máskor a pasit félmeztelen volt es olyan szinten volt megverve hogy az egész dereka hátul és hasa körbe be volt vérezve belül.


Nagyon sok olyan banda van nálunk ill felénk akik nem csupán verekedősek hanem akik agyonverésig verekedősek hogy örülhet vki ha túlélte.

Múltkor meg a szomszéd srác kért mindenkitol fájdalomcsillapotitot mert ő akkora pofont kapott hogy berepedt a dobhartyája is és alig bírta ki még a további napokat is. Kórházban gondolom csak addig volt míg bekötözték neki.(Fájdalomcsilkapítora sincs pénzük?)


(Egy megyeszékhely)

nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Metionin ***** válasza:
71%
Az utóbbi pár évben max catcallingot tapasztalok, tizenpár éve amikor ideköltöztem, még volt pár alkalom, hogy rejtett erőforrások belém kötöttek. Mostanság inkább balhék nyomait látom néha, hogy áll valahol a rendőrség, vérnyomok a buszmegállóban, széttört üvegek, ilyesmik de ez is ritkább, mint pár éve. Simán mászkálok amúgy egyedül, megszoktam. (Debrecen)
nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc


Fényes nappal a környéken bármerre merek menni, de paprikaspray mindig van nálam. Rengeteg a kéregető meg az odaszólós c, de szerencsére olyan környékén lakok, ahol ezek csak átutazók és több a normális ember.


Éjszaka maximum egy utcányi távolságra mennék a szüleimhez. Volt olyan, hogy pár megállónyit jöttem haza este 10 körül, már a buszon nekem állt egy drogos pali, hogy ha leszállunk, meg fog bszni, de volt a buszon egy srác, aki leszállt velem, így nem volt annyira vészes.

nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Debrecenben a belváros közepén igen, max bokorba xaró hajléktalanokkal lehet találkozni. Buszvégen? Hááát, ott szoktak tömörülni a C típusúak, de ilyenkor odamegyek ahol mások is vannak, nem csak ők. Konfliktusom még nem volt, pedig nő vagyok. Szórakozóhelyen a normálisabbak bevédenek ha valami drogos hüly-gyerek melléd áll.

De amúgy 5000 fős településen élek, fő úton lakok és ott is van minden. Szerencsére a cibbányok a szomszéd településen tömörülnek inkább, ott vannak a c* negyedek, itt nem nagyon vagánykodnak.

nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Este, éjszaka nem járkálok egyedül, van a városban olyan környék, ahova még nappal sem mennék társasággal. Bevásárlóközpontok parkolói tele kéregetőkkel, akik nem értik a nemet. Sok a balhé, verekedés, nem egy biztonságos város. Szintén megyeszékhely.
nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!