Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen felétek a közbiztonság,...

Milyen felétek a közbiztonság, mertek egyedül járkálni?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akik Magyarországon élnek!
2023. nov. 26. 11:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Aki fegyverrkkel mászkal azt simán ellene tudják forditani.
2023. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó a közbiztonság, merek egyedül sétálni.

Újbuda

2023. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szabolcsi kisváros, semmi extra. Van 1-2 vad arc az állomáson néha, de nem szoktam hallani, h egy kis szóváltásnál több történne erre. Néha tyúk lopás, évente max 1-2 ilyen eset. A néhány kóbor kutya a legnagyobb veszély sztem. Összességében biztonságban érzem magam itt éjszaka is, simán kimegyek sétálni hajnal 2-kor is bármelyik környékre.
2023. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

18#nak! Este én is inkább a kutyával megyek le, ha sétálni szeretnék, nagytestű, fekete kutya, általában félnek tőle az idegenek, pedig egy jámbor mackó.


Viszont nyáron egyszer már sötétedés után, de hétköznap este, szóval nem bulis éjszakán mentem vele egy kört, erre jött egy cigány férfi két pitbull szerű kutyával. Direkt lekanyarodtam a parkoló felé, mert amúgy se szívesen megyek el ilyen arcok mellett, főleg nem éjszaka. Erre nekem állt ordítva, hogy minek kell átmenni a másik oldalra, ő egy rendes ember, én meg egy büdös krva 😂 utána meg elindult utánunk, folyamatosan szidott, hogy a kutyái nem veszélyesek, miért menekülök, persze szidott engem is, meg az anyámat is, a kutyái őrjöngtek, hát nem kicsit be voltam fsva. Az volt a szerencsém, hogy egy dohánybolt előtt cigizett az eladó, látta, mi van, és mondta, hogy kutyástul menjek be vele a boltba, ha be akar jönni a férfi, akkor meg rendőrt hív.


Nem tudom, a kutyás látta-e, hogy bementem, de kb negyed óra múlva már nem volt kint, mikor mentem haza.

2023. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
25. Na ezért kell paprikaspray a kutyasétához. Németeknél minden állatboltban kapni. Ebre, C.-re, mindenre hat.
2023. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Valahol VP megyében:

nálunk az utóbbi hónapokban nagyon sokat romlott a közbiztonság, amin az a tény sem segít sokat, hogyha kicsapnánk az asztalra egy térképet a környékről, majd egy tollal szépen összekötnénk a 3 kocsmát a környező utcákból, akkor a háromszög közepén lenne a mi társasházunk..

Napközben van 1-2 pszichiátriai eset, akik a buszpályán próbálnak randalírozni, de ettől eltekintve akkor nincsen gond. Sötétedés után viszont már másabb a helyzet.. Szinte nem telik el úgy este, hogy ne óbégatna egy részeg/c. az ablakok alatt, majd törne össze valamilyen üveget, vagy próbálná meg felborítani a kukákat. A nyilvános vizelésről nem beszélve. Sok a kiabálás, üvöltözés, zene bömböltetés, még most is, hogy ilyen hideg van esténként.


Annyira rossz, pedig ez egy teljesen rendes, normális kis település volt, szomorú, hogy ennyire lecsúszott a színvonal.

2023. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Agglomerációs kistelepülés, egyre jobban romlik le minden az elmúlt 4 év alatt, viszont a közbiztonságra itt igazából korábban sose volt panaszom, azt meg kell hagyni. Ellenben az utóbbi évek...

Szóval beindultak a folyamatos szemétproblémák és rongálások mellé a kisebb nagyobb lopások is. Voltak garázsfeltörések is, katalizátorkivágások, de mostanra már volt hogy bejárnak a lépcsőházba és onnan is tünnek el dolgok, hallottam. A kertesházas részen szintén tüntek el rollerek és hasonló jóhiszeműen előlhagyott dolgok. Mindezt úgy hogy ez még normálisabb környék volt annó, de ilyen az ha ennyire lesüllyed egy hely, a senkiházi polgármesternek és a s*ggnyaló, inkompetens és semmitérő önkormányzatnak hála.

Ráadásul olyan alakok is jelentek meg a lakótelepen - nagyrészt bérlők - olyan fajta népek akikre eddig nem volt példa itt, azért is szerettem a helyet. Szóval már nyáron néha kriminális óbégatások és balhék jöttek a kocsma felől, olyan szóhasználattal amiből azonnal egyértelmű az értelmi szint és az etnikum is. De sikerült azóta már ilyen megállítani próbáló full beállt cigóba is belefutnom fényes nappal, oké én ezt kezelem reflexből a városi rutinom alapján, de hogy már itt is kint? Elkeserítő az egész. Meg folyamat jönnek szembe a durvábbnál durvább formák, nem tudom ezek hogyan és mikor keveredtek ide de gáz az egész. Vérnyomok se voltak jellemzőek régen a kocsma körül, meg ezek az autós randalírozások se amik manapság. Ez alapból egy kiesőbb rész, itt csak a célforgalom lakik. De elzüllött az egész lakóövezet, maradjunk annyiban. És ez tuti fog még romlani, úgy sejtem.

2023. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ifjú titán koromban minden jelentősebb kocsmai balhéban felmerült a nevem, szóval a keménymag jól ismer. Gyakorlatilag a kocsimat sem zárom.
2023. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!