Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen felétek a közbiztonság,...

Milyen felétek a közbiztonság, mertek egyedül járkálni?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akik Magyarországon élnek!
2023. nov. 26. 11:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Pest belső kerületeinek egyikében élek. Fel sem merül bennem, hogy ne merjek egyedül mászkálni akár este is. Cseppnyi józan észre nyilván szükség van (pl. ha látom-hallom, hogy valahol alakul a balhé, akkor nem arra megyek, esetleges beszólásra nem válaszolok stb.), de ez eddig mindig elég volt. Biztos, hogy szerencse kérdése is ez a dolog, de pici odafigyeléssel tényleg elkerülhető az atrocitások túlnyomó többsége, még ha nem is mindig mindegyik.
2023. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%
Felénk az ajtókat sem zárjuk. Persze ez nem Budapest.
2023. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Budapest, II kerület


A környékünkön biztonság van, merünk mondjuk este futni a parkban, meg ilyenek, a Moszkva picit necc, de még az is belefér bőven.


A tömegközlekedést viszont évek óta egyáltalán nem használom, és este sötétben a feleségemért is inkább elmegyek kocsival, vagy taxit hív

2023. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Buda I.kerület Vértesmezőről mi a véleményetek? Biztonságos sötétetés után?
2023. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Vérmező*
2023. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
14. Sötédedés után semmi nem az. Fogtak ott is lakásban egy falka migirit, meg retek mindenhol felmehet.
2023. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Kocsival járok, így bármikor merek menni bárhova. Este meg a kutyával, akivel szintén merek menni bármikor. A közbiztonság egyre szarabb (Buda, agglomerációhoz közel), így pl futni sem járok már sötétedés után egyedül. Pláne nem a karácsony közeledtével, 2 évvel ezelőtt a saját kapum előtt raboltak ki.
2023. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miközben emberek 100-as cipőkben nyomják, 400-as telefonnal, hogy nem telik 2500 forint egy paprikaspray megvásárlására???
2023. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18)


Én azt nem értem mire mész a paprikaspréddel.


Kizártnak tartom, hogy mindig, minden esetben nálad legyen elérhető helyen, pl a zsebedben, főleg nők számára elképzelhetetlen, hogy ilyen helyzetben elkezdjem matatni a táskájában, de én pl öltönyben vagy blézerben járok minden nap, és nekem sincs nagyon hova rakni. Beltérben használhatatlan, szóval villamoson vagy aluljáróban pl nem sokra mész vele, magaddal is kicseszel.

2023. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

19. Öltönyben járok én is. Elfér alatta a vipera, gázpisztoly, és a 2 külső zsebben 1-1 mini spray. Meg egy kés és egy bicska.


Ez futáshoz való: [link]


Villamos... válasz: Fújsz vagy késeljenek le? Mellesleg van HAB spray is, direkt zárt helyekre.

2023. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!