Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogos, hogy ha én is visszavágok?

Jogos, hogy ha én is visszavágok?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztem egy albérletbe, minden szuper, annyi kivétellel, hogy a felettem lakó (szerintem egyedül élő öregember, ráadásul a lakóépület gondnoka ha jól tudom) este egészen hajnalba nyúlóan olyan hangosan járkál fel alá, hogy még zene hallgatás közben és füldugó mellett is hallom. Van hogy hajnalban csinálja a vénség. Vagy direkt, vagy nem tud róla. Cserében én 1 hete minden nap elkezdek este 11 körül hangosan kiabálni, vagyis mintha skáláznék inkább, a seprű nyelével ütöm a mennyezetet, az ajtót, a radiátorokat, ugrálok a parkettán hogy minden beleremeg, direkt elkezdek olyankor mosni is a legnagyobb centrifuga számon meg ilyenek. :D Egészen olyan hajnali 1-ig szoktam csinálni, nem alszom sokat de legalább a vénségnek visszavágok ez vigasztal. Ilyenkor ez jogos vagy kihívhatja a rendőrséget csendháborításért? Akkor én is mondhatom, hogy ő is hangosan járkál és engem meg az zavar, nem?

márc. 6. 19:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Ja jogosan vagy te is egy idióta.
márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem jogos. Jelezhetted volna felé a problémákat, mielőtt így elfajult a dolog.
márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Hogyan lehet ilyen hangosan járkálni?

Elefántok trappolnak feletted vagy mi?

márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2: én 25 vagyok, nem állok le egy öreggel beszélni már ne haragudj. :D
márc. 6. 19:35
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Agyilag a 12-őt sem súrolod te fogyatékos.


Üdv, egy 29 éves.

márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
25eves vagy?Akkor menj fel és fáraszd le.Vedd le szájjal vagy vmi.Tuti csend lesz.
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt paraszt vagy, lehet, hogy az öreg nem is tud róla, hogy hangos. Másrészt meg az, hogy te otthon bohóckodsz simán hallható a többi lakásban is. Ne lepődj meg,ha a tulaj szól, hogy a panaszok miatt kereshetsz új albit
márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Melletted, alattad nem lakik senki? Mert akkor őket is zavarhatod. Szóval én a helyedben nem csinálnám, nehogy azután pár lakó téged találjon meg, pláne hogy a radiátor nagyon jól vezeti a hangot.
márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi éves korodra kinőhetett volna az agyad. Úgy viselkedsz, mint egy ovis.
márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
8: magasföldszinten lakom, egyedüli lakás ezen a szinten, mellettem senki, alattam levő lakás üres...vagyis, még nem jött fel senki szólni. :D Pont azért verem a radiátort. :D
márc. 6. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!