Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogos, hogy ha én is visszavágok?

Jogos, hogy ha én is visszavágok?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztem egy albérletbe, minden szuper, annyi kivétellel, hogy a felettem lakó (szerintem egyedül élő öregember, ráadásul a lakóépület gondnoka ha jól tudom) este egészen hajnalba nyúlóan olyan hangosan járkál fel alá, hogy még zene hallgatás közben és füldugó mellett is hallom. Van hogy hajnalban csinálja a vénség. Vagy direkt, vagy nem tud róla. Cserében én 1 hete minden nap elkezdek este 11 körül hangosan kiabálni, vagyis mintha skáláznék inkább, a seprű nyelével ütöm a mennyezetet, az ajtót, a radiátorokat, ugrálok a parkettán hogy minden beleremeg, direkt elkezdek olyankor mosni is a legnagyobb centrifuga számon meg ilyenek. :D Egészen olyan hajnali 1-ig szoktam csinálni, nem alszom sokat de legalább a vénségnek visszavágok ez vigasztal. Ilyenkor ez jogos vagy kihívhatja a rendőrséget csendháborításért? Akkor én is mondhatom, hogy ő is hangosan járkál és engem meg az zavar, nem?

márc. 6. 19:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gyerekes dolognak tűnt a kérdésedből olvasva ez a "bosszúállás" ...
márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a társasházban azt hitték, hogy mi zajongunk és ordibálunk hangosan fenti lakókként, erre kiderült, hogy a földszinten lévők voltak a hibásak..szóval tényleg nem biztos, hogy jó helyről hallod a zajokat.
márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csatlakozva előzőhöz, ránk már a zsarukat is kihívták, holott nem tőlünk jött a zaj.
márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Na, te is egy címeres suttyó vagy! Mi az, hogy 25 évesen nem állsz le egy ÖREGGEL beszélni? Normális vagy? Önálló albérlethez elég felnőtt vagy, de ahhoz nem, hogy pár udvarias mondatot válts a szerencsétlen öregemberrel? ÉS még büszke is vagy rá, hogy hogyan keseríted meg egy vélhetően magányos, esetleg keserű sorsú, talán beteg idős emberét, te életképtelen idióta. Esetleg ereszkedj le a magas lóról, kopogj be a bácsihoz, és kérdezd meg, hogy minden rendben van-e vele, ha már a szüleid nem tanítottak meg erre, csak beleb>>sztak az életbe, te véglény.
ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
24# azt mi a f*sznak kéne más idegen emberrel spanolnia ? :D Meséld már el,neki mi a f*sz köze van hozzá. Hát felidegesitesz ...
ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#24 Miért kellene egy idegen emberrel barátkoznia??Mond már el kérlek,mi közük van egymáshoz?Nem értem,köszönöm.
ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

25-26: nem spanolnia meg barátkoznia kell az öreggel, ki mondott ilyet? Egyszerűen fel kell menni hozzá, megkérdezni, minden ok-e, miért mászkál dübörögve, és akkor azonnal meg is lehet kérni, hogy hagyja abba, mert zavar. Ennyi. Ez szerintetek nem fér bele egy normális szomszédi kapcsolatba?? Hol laktok ti? :-D De ütögetni a radiátort, meg a mennyezetet, az rendben van? Az öreg valószínű nincs is tudatában, hogy másokat zavar, a legnagyobb suttyóság "bosszút állni" ilyen módon, anélkül, hogy szólna neki.

Ha az öreg bunkón reagál a szép szóra vagy kérésre, az már egy másik dolog. De a kérdező eddig nem jutott el, mert annyi emberség nem szorult bele, hogy megadja szerencsétlennek az esélyt, hogy korrigáljon. Csak egyből elkezdte verni a radiátort, meg a plafont, meg mosni éjjel egykor, hogy bosszút álljon a vénségen (nem mellesleg annyi agya nincs, hogy felfogja, hogy pl. az éjjeli mosás miatt az _ő_ alsó-vagy falszomszédja lesz ki idegileg, NEM a felette lakó, de ez mindegy is).

ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!