Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit egyedül érzem magam...

Kicsit egyedül érzem magam amiatt, aki vagyok. Más is van így? Többi lent. (13/L)

Figyelt kérdés

Eddig is láttam, hogy a korombeli lányok csücsörítős képeket posztolnak ki a Facebookra és egyéb helyekre (Instagram, stb.). Eleinte csak arra gondoltam, hogy "ha jó ez neki, hadd tegye, nekem nem kéne egy ilyen kacsa." Viszont most már azt látom, hogy rajtam kívül csak egy-kettő embernek nincs csücsörítős képe a Facebookon. Szerintem ezekkel a képekkel semmi gond nem lenne, ha csak viccből készítenék. De profilképnek nem a legelőnyösebb. Miért jó ez? Miért tetszik ez a fiúknak? Sose értettem...

Csak én vagyok ilyen? Változnom kéne?



2015. ápr. 29. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

Én is egyedül érzem magam amiatt,aki vagyok...

Csak én úgy vagyok hogy rocker vagyok és körülöttem nincsenek rockerek

:) társaságokba is egyedül vagyok...de tudom hogy nem velem van a baj. Egyáltalán. Nehezen is barátkozok...de ez van. Majd csak jönnek hozzám hasonló emberek.:)

Nem baj az ha nem állsz be a sorba. Sőt.

2015. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!