Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakorlaton vagyok egy élelmis...

Gyakorlaton vagyok egy élelmiszerboltban, a műszakvezető gyakran megüt, ha úgy látja, hogy nem figyelek oda( én oda figyelek pedig) Szerintetek sem szabadna megütnie? Több lent.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, kereskedőnek tanulok. Az egyik műszakvezető aki nő nagyon csúnyán beszél velem, gyakran mondja rám, hogy fogyatékos és sokszor fejbe vág ököllel, ma egy irat tartóval vágott fejbe. Sajnos ez nem kamu. Nem válthatok gyaksza helyet már, úgy is itt a vége már csak 1 hónapot kell kibírnom végzős vagyok. Nagyon el vagyok keseredve amúgy mert tudom, hogy nem szabadna így bánnia velem! Senki nem szól neki ezért a többi munka társ se mer neki beolvasni mert mindenki fosik tőle.

Csak ő meg a főnök ilyen paraszt.



2023. ápr. 5. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, nekem az jutott rögtön eszembe, hogy térfigyelő kamera nincs? Az szokott lenni a boltokban. Hol szokott megütni, hogy még semmi sem rögzítette?
2023. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Minek tanulsz kereskedőnek? Kicsi fizetéssel járó szakma, elpazarolod az első, ingyenes szakma lehetőségedet ilyen rakássz*rra.
2023. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Néhány kigyurt haverral rá kell ijeszteni az öregasszonyra.
2023. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!