Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megpofoz a főnököm, feljele...

Ha megpofoz a főnököm, feljelenthetem?

Figyelt kérdés
A kisfőnökömnek egyértelműen van valami mentális problémája. Megütötte egy kollégám amikor az egy hibát vétett a munkában (ami helyrehozható volt). Mindig van valaki akit kiválaszt magának és hetekig cseszteti, majd keres mást. Most engem talált meg, ma üvöltött velem és majdnem kezet is emelt rám. Ha felveszem az eseteket és esetleg meg is üt, mit tehetek ellene, feljelentést tehetek?
2023. ápr. 4. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal feljelenteni!
2023. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Irány a rendőrség, én nem várnék.
2023. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

1-2.

Igen majd a rendőrség azonnal otthagyja a bankrablót és ki fog rohanni egy ilyen ügyhöz erről hires...


Azt mondják nem történt komolyabb nem foglalkoznak vele, amúgy bizonyíték van?!

2023. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez a tettes becsületsértéstől egészen a könnyű testi sértésig bármi lehet....


De mielőtt feljelentést tennél....


Néhány dolog, amit jó ha tudsz:

A kollégáid - ha látták is - nem fognak melletted tanúskodni, mert féltik az állásukat.

Egyéb módon azonban ezt retteneten nehéz bizonyítani.


Ha a magánvádas eljárás is lesz belőle, első körben az eljáró bírósági titkár megpróbál kibékíteni (ez törvényi kötelessége, nem jófejségből teszi).

És van egy 10.0000 forintos illetéke a dolognak, amit te fizetsz.


Ha nem sikerül a békítés, tovább kerül az ügyed ezúttal már büntetőbíró elé, aki viszont a bizonyítékoknak fog hinni.

És itt van vége a történetnek.......

A végén még sértettként Neked kell bocsánatot kérned, már ha az állásod is megmarad.... mert mégiscsak feljelentetted a főnöködet, ami a lojalitásodat kérdőjelezi meg, ez pedig kirúgási ok.


Megoldás:

Ha hozzád nyúlt szemétládája, várd meg munka után és valahol kapd el, ahol senki sem látja és sz@rt is verd ki belőle.


Ezzel többre mész, mint egy feljelentéssel....



egy jogász

2023. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

bocs, 10.000 Forint a feljelentés.

Egy 0 - val többet írtam.

2023. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

4.

Marha okos vagy!


És ha elkapja az utcán biztos nem jön rá a főnöke,hogy ki az és nem kerül sittre ugye! ?

2023. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 konteós ***** válasza:

ha fel tudod pl venni telefonra amit eldugsz valahol akkor sima ügy, esetleg ha van kamera stb


amúgy nehéz bizonyítani

2023. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, fel szeretném venni. De ilyenkor nem kell előre szólnom, hogy rögzítem amit csinál, mond? Bár az is bőven elég lenne, ha el lehetne távolítani a posztjáról, ha a nagyfőnök látná mit tesz.

4-es, nehezen verném ki belőle a sz@rt a 155 centimmel és 45 kilómmal😅 vagy egy fejjel nagyobb és duplaannyi a súlya...

2023. ápr. 4. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

8.

Amennyiben felvétel készül és nem követ el jogtalanságot akkor téged simán lecsuknak illegális képfelvételért

2023. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 árokpart ***** válasza:
44%
Senkit nem csuknak le még nagyobb dologért sem Magyarországon nemhogy ilyesmiért. Édes Istenem!
2023. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!