Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes munkaidőben foglalkozta...

Teljes munkaidőben foglalkoztatottak, ti hogy nem ölitek meg magatokat?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, én ezt NEM fogom tudni csinálni még 40 évig (ha egyáltalán lesz még nyugdíj addig). Az élet sz*r. Felkelni 6-kor, hogy elérjem a 6:30-as vonatot, lerak 7:30-kor Pestre, majd 30 perc BKV, hogy 8-ra beérjek a munkahelyemre (mindegy milyen munkahely, minden munkát rühellek amit életemben csináltam, akármi is legyen az). Majd 16:45-kor eljönni, hogy rohanva elérjem a 17:15-ös vonatot ami lerak 18:20-ra, majd gyalogolás és 18:30-ra hulla fáradtan hazaesek. Majd beülök a gép elé és sírok, hogy sz*r az élet. Időm nincs semmire, mert 21:30-kor már alváshoz készülődök. Akik teljes munkában éltek, mégis hogy a francba nem öltétek még meg magatokat?

Én megfogom ez fix, de előtte azért kipróbálom milyen alkoholistának, drog/fű függőnek lenni, HÁTHA segít. A munkaváltás nem segít, minden munkát egyöntetűen utálok. Akkir éreztem magam boldognak, amikor szüleim eltartották az ingyenélő seggemet 1 évig és a magam pénztelen ura voltam, de már nem engedik ezt sajnos. Nekem az élet nem élet.



jan. 17. 18:20
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költözz akkor "tanyára", hozz létre önfenntartó létet. Gazdálkodj, termelj meg magadnak mindent és akkor szabad vagy, bár ez sem könnyű élet.
jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
"Összeomlana a gazdaság és a társadalom" Nem érdekel, megérdemli a gazdaság és a társadalom, hogy összeomoljon. "Gondolj arra, hogy a munkáddal részt veszel ebben a nagy körforgásban, amit életnek neveznek." De én nem akarok ebben részt venni, mert fárasztó és lélekölő. Nem érdekel, ha emiatt éhenhalok.
jan. 19. 20:53
 33/51 A kérdező kommentje:
Tanyára pedig nem megyek, az több munka.
jan. 19. 20:53
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Szíved szerint akkor mit csinálnál, ha nem kellene dolgoznod? Amikor "eltartották az ingyenélő seggedet 1 évig és a magad pénztelen ura voltál", akkor mit csináltál? Van valamilyen célod az életben, amit szeretnél elérni? Most csak azt olvastuk, hogy mi az amit nem szeretnél. Érdemes lenne azon gondolkodni, hogy mi az, amit szeretnél és hogy azért mit tudsz tenni. Megoldás csak így lesz a problémára.
jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
58%
Szívesebben mennék tanyára és termelni a saját élelmiszerem, mint rabszolgamunkázzak egy irodában vagy gyárban. Ha találnék olyan nőt aki kapható erre meglépném. De amíg a műköröm meg a barátnők a legfontosabbak meg hogy legyen wifi jel a túlméretezett telefonjára addig esélytelen.
jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%
35-ös: Attól, hogy valakinek nem tetszik a paraszti életforma, még nem egy felszínes, buta liba. Én se mennék tanyára, nincs műkörmöm, nincsenek buta barátnőim, wifi meg a tanyán is kell, elvégre 2024 van.
jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
48%
Csak képtelenek vagytok a férfiakkal normálisan beszélni. Nem a tanya a gond hanem a párkapcsolati hozzáállásotok.
jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
16%

37-es: Miért, szerinted mi lenne a megfelelő hozzáállás? Az, hogy mindig oda költözzön a nő, ahova a férfi akarja, az ő szempontjai nem számítanak? Kövesse az urát a világ végére is? És fordítva? A férfi feladná a nőért az életformáját? Szerintem elég önző ember lehetsz, aki elvárja, hogy az ő igényei körül forogjon a világ, a párja meg valami alárendelt csicska legyen, aki mint egy báb, úgy kezelhető.

Nem mindenkinek való a paraszti élet. Nem nézem le a paraszti életformát, csak nagyon más, mint városban élni. Aki tanyán akar gazdálkodni, az is talál társat, valószínűleg egy parasztlány személyében, aki ebben nőtt fel. Vannak falusi rokonaim, nekik a városi élet fura, nem tudnák megszokni.

jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem az amit írsz az biztos.
jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
63%
Tanyán sok a munka, de azt csak magadnak csinálod, magad ura vagy magad osztod be az idődet, energiádat, senki nem ugat bele a dolgodba, életedbe. Bár valamilyen szinten sajnos az is kötöttség, mert az állatokat, kertet nem lehet hosszabb távra egyedül hagyni. Bár ha van megbízható szomszéd vagy más, aki benéz naponta, akkor belefér egy egy hosszabb utazás.
márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!