Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólt a főnököm a nadrágom...

Szólt a főnököm a nadrágom miatt, szerintetek? (N/25)

Figyelt kérdés

Félrehívott ma a főnököm és finoman jelezte, hogy nem szeretné, ha ilyen nadrágban járnék dolgozni.


Egy sima egyszerű fekete bőrhatasú nadrág volt, én személy szerint semmi kihívót nem láttam benne, és nem is első alkalommal volt rajtam.


Kicsit meglepődtem, mit gondoltok erről a szituról?


Ja igen, egy irodában dolgozok.



márc. 25. 21:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Ahol dress code van, oda nem kéne a bőrgatya.
márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvaló, hogy olyan ruházatban jelentél ma meg a munkahelyeden, amely provokatív - gondolom, hogy férfi szemmel. Azt akarja a főnököd, hogy a férfi kollégáid a munkájukra figyeljenek és ne olyan körülmény kösse le a figyelmüket munkaidőben, amely nem való munkakörnyezetbe.

Lehet, hogy rosszul esett, amiért szólt, de ezt megértheted!

márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%
Hat, igaza volt a fonokodnek.
márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Nincs dress code.
márc. 25. 21:47
 5/51 anonim ***** válasza:
83%
Bőrnadrág: kihívó tud lenni.
márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem semmivel nem kihívóbb egy bőrnadrág, mint egy skinny farmer. Mibe járjon, bő buggyos gatyába, nehogy látsszon az alakja? Tiszta Szaúd-Arábia…


Az érthető, hogy dekoltált felsőbe meg miniszoknyában nem járunk irodába, de szerintem a bőrnadrág simán elmegy, nálunk is szokták hordani.

márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Noren1989 ***** válasza:
76%
Szerintem, ha szólnak, illendő megfogadni a főni tanácsát, hogy esetleg a partnereknek az agyukban is maradjon vér, mikor bemész esetleg egy tárgyalásra...
márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
36%

Most komolyan beindultok egy bőrgatyától? xd


Mondjuk..ez azért bók is😏

márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
85%

pedig bőrnadrág olyan, max te nem érzed annak.

sajnálom

márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
25%
Ne foglalkozz vele, keress másik munkahelyet. Én bizony szívesen alkalmaználak, de először szeretnék képet látni, hogy hogyan is mutatsz abban a nadrágban.
márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!