Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólt a főnököm a nadrágom...

Szólt a főnököm a nadrágom miatt, szerintetek? (N/25)

Figyelt kérdés

Félrehívott ma a főnököm és finoman jelezte, hogy nem szeretné, ha ilyen nadrágban járnék dolgozni.


Egy sima egyszerű fekete bőrhatasú nadrág volt, én személy szerint semmi kihívót nem láttam benne, és nem is első alkalommal volt rajtam.


Kicsit meglepődtem, mit gondoltok erről a szituról?


Ja igen, egy irodában dolgozok.



márc. 25. 21:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
73%
Itt rohadtul nem arról van szó hogy ki indul be vagy sem a bőrnadrágtól, hanem hogy vállalhatatlanul prosztó egy komoly cégnél.
márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Miért prosztó?
márc. 25. 22:34
 13/51 anonim ***** válasza:
73%

Aki megkérdezi hogy egy irodában miért prosztó egy ócska műbőr nadrág az menthetetlen.

Remélem csak trollkodsz.

márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
81%

Valszeg megakarja elozni azt h valaki radsozzon egyet, vagy rosszabb :D

Nem a discoban vagy, melohelyen nem valo borgatya

márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
21%

#11:

Nem mindenki ekkora hippi, mint te, fogd már fel.

márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
84%
#15 milyen hippi? Irodába trapézfarmer se való batikolt felsővel. Ezt írtam volna? #11
márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
53%

hagyjátok már, ez csak valami frissdiplomás kis pcsa, aki egész eddigi életében csak bulikázott meg sgget nyalt, nem látott még közelről normális embereket.

kérdező, láthatóan se otthonról, se az egykori iskoláidból nem tudtál magaddal hozni megfelelő szociális mintát, de van egy nagyon jó író, Görög Ibolya, neki több könyve is van ilik-nem illik a felnőttek világában témában. tudom ajánlani, hátha egyest-mást felcsipegetsz belőle kezdetnek. amúgy pedig figyeld a munkatársaid, a főnökeid, idővel beletanulsz majd a dolgokba.

márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy irodában/irodai munkahelyen nincsen dresszkód, akkor sem úgy úgy kellene felöltözni, mintha egy bárpultos lennél.


Ha nem tudod, hogy hogyan kell irodába felöltözni (láthatóan nem tudod, akkor nem vettél volna fel bőrhatású nadrágot), akkor a neten (is) rengeteg öltözködési tanács van, érdemes utánanézni, megfogadni.


Javasolnám, hogyha még erről a munkahelyről el is mész valami miatt, akkor a következő irodai munkahelyen is kerüld a bőrhatású nadrág és ehhez hasonló szettek viseletét.

márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
96%

Tippem szerint ha szólt emiatt a főnök, akkor nem ez lehetett ez első szetted, ami kiakasztotta, hanem inkább ez volt az a bizonyos utolsó csepp.


Abba gondolj bele, mielőtt teljesen kiakadsz, hogy ez neki legalább olyan kellemetlen szitu lehetett, mint neked.

márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
56%
Én egy iskolában dolgoztam egyszer, és nem volt semmi dress code, de az 50 fokos hőségben én igenis elmentem dolgozni egy térdig érő kockás nadrágban meg egy kék atlétában. Férfi létemre úgy lehordtak az irodában, hogy csak pislogtam. Úgy beszélt velem az igazgató a többi kolléga előtt, mint egy utolsó darab szarral, én meg nem arról vagyok híres, hogy befogom. Elküldtem őket a halálba és ott rögtön közöltem, hogy holnap csak a cuccaimért jövök be, és számítsanak arra is, hogy táppénzen leszek év végéig, plusz érettségiztetni sem jövök be, oldják meg. Úgy is volt.
márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!