Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólt a főnököm a nadrágom...

Szólt a főnököm a nadrágom miatt, szerintetek? (N/25)

Figyelt kérdés

Félrehívott ma a főnököm és finoman jelezte, hogy nem szeretné, ha ilyen nadrágban járnék dolgozni.


Egy sima egyszerű fekete bőrhatasú nadrág volt, én személy szerint semmi kihívót nem láttam benne, és nem is első alkalommal volt rajtam.


Kicsit meglepődtem, mit gondoltok erről a szituról?


Ja igen, egy irodában dolgozok.



márc. 25. 21:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
23%
De ki mondja meg, hogy mi való irodába meg mi nem? Régebben máglyára dobtak volna, ha sportcipőben bemész, ma meg tök elfogadott. Akkor lehet 20 év múlva az is tök elfogadott lesz, hogy felvehessek nem bokáig érő szoknyàt vagy nadrágot. Remélem a gen Z tesz róla, hogy ez a boomer bigottság az irodában is mérséklődjön :D
márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
74%
Azért a bokáig érő nadrág meg a miniszoknya / short között vannak átmenetek. De ha ezt szeretnéd, legyen... örülj majd nekik, ha anyukád temetésre vki megjelenik pizsamában vagy bikiniben.
márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
80%
Van dress code irodában, még ha nincs is lepapirozva, de eszembe jutna bőrhatású nadrágban belibbenni a melóba. Szövet vagy farmer és még a szoknya anyaga, mintája és hossza is rizikós kérdés.
márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
33%
#32 ha tudsz olvasni, leírtam, hogy a miniszoknya szerintem is túlzás, de egy elegáns fazonú combközépig érő rövidnadrágba ne kössön már bele Erzsike a HR-ről, mert feszélyezi, hogy ez huszonéves lány veszi fel, aki ki is néz valahogy🤣
márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
93%
34: de a combközépig érő is mini, könyörgöm... a bermuda hosszabb... az is ugyanúgy sort / rövidnadrág, csak egy picit hosszabb. A combmutogatás nem ilyen helyre való, ennyi. Ha vkinek ez akkora sokk és trauma, akkor ne irodába menjen dolgozni, hanem legyen magánvállalkozó, menjen fesztiválra dolgozni, menjen a Burger Kingbe... ezer opció van, ahol elfogadható.
márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
69%
#35 de te azt nem érted, hogy a “hol mi elfogadható”, az nem egy kőbe vésett szentírás, hanem folyamatosan vàltozik a korral. Már most is sokkal lazább az irodai dresscode, mint 30 éve, akkor csak lazuljon tovább. Nem attól lesz kevésbé hatékony a munka, hogy 5 centivel rövidebb nadrágot veszek fel.
márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy meg kb. a bermudára gondolok, az is térd felettig ér, de nálunk nem engedik a boomerek…
márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
74%
#34, a combközép tudod hol van? Épp a felső combod közepe, nem a vádlid közepe :D A combközepes szoknya már mini. A térd fölé éppen csak(!!!) érő szoknya még belefér egy sötétebb színben passzoló harisnyáVAl. Csupasz lábakka szoknyát hordani irodában nem illik.
márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
76%
37: akkor nem tudod, hol van a combod, meg mi a közép :D.
márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
30%
A bermuda rövidnadrág nem a vádli közepéig érő, hanem a térd fölé…írd be Google keresőbe, hogy női bermuda nadrág, az ÖSSZES találat combközépig érő.
márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!