Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólt a főnököm a nadrágom...

Szólt a főnököm a nadrágom miatt, szerintetek? (N/25)

Figyelt kérdés

Félrehívott ma a főnököm és finoman jelezte, hogy nem szeretné, ha ilyen nadrágban járnék dolgozni.


Egy sima egyszerű fekete bőrhatasú nadrág volt, én személy szerint semmi kihívót nem láttam benne, és nem is első alkalommal volt rajtam.


Kicsit meglepődtem, mit gondoltok erről a szituról?


Ja igen, egy irodában dolgozok.



márc. 25. 21:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
33%

"Azt akarja a főnököd, hogy a férfi kollégáid a munkájukra figyeljenek és ne olyan körülmény kösse le a figyelmüket munkaidőben, amely nem való munkakörnyezetbe."


Akkor a férfikollégákat hívja félre, hogy rossz munkaerők, és inkább nőket alkalmaz, mert azokat nem köti le egy segg.

márc. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg nem is nadrág, hanem inkább leggings, amit előszeretettel hordanak sokan nadrágként.

Nekem van több bőrhatású nadrágom is, olyanok, mint egy sima farmer, elöl hátul zsebekkel.

De ha ez a te bőrnadrágod a passzos leggingset jelenti, amit nem tudod hogyan kell hordani, akkor igaza volt a főnöködnek.

Hallgass rá, tanulj meg megjelenni.

márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen p.nába húzott akkor ne csodálkozz. Prolis.
márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
8%
amikor a leszbikus feminista posztol egy hetero kérdés alá....#21
márc. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
90%

A munkahely nem a hétvégi diszkó. Nem vehetsz fel akármit. Azt mondod nincs dresskód.

Mégsem valószínű, hogy egy férfi kollégád papucsban, rövidnadrágban és atléta trikóban fog megjelenni reggel.

Azért, mert az nem oda való.


A dugjatok meg feszülős bőrnaci sem.


Ideje felnőni!

márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
39%

Én meg egyszer vadiúj vagány gumicsizmában mentem be és kiakadt az egész cég. Meg kiröhögött. Nem vehetek fel gumicsizmát🤣

20 ezres csizma

[link]

márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
89%
Ha már szólni kellett, akkor nem annyira átlag / kis csinos, ahogy te gondoltad. Oké, szerinted nem az - de a saját ízlésedről, nézetedről miért gondolod azt, hogy tévedhetetlen? Valószínű úgy tapad, mint egy leggings, kiad mindent, ízléstelen, közönséges, nem munkahelyre való (az nem divatbemutató meg diszkó). Ráadásul a főnököd mondta. Ha továbbra is így akarsz öltözni, válassz más munkahelyet, probléma megoldva.
márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
24%

Oké, azt el tudom fogadni, hogy ne menjünk bőrnaciba, mert a férfi kollégák szokásosan ösztönállat módjára viselkednek.


De mikor nyáron nem mehetek combközépig érő nadrágban sem, hanem hosszúban rohadjak szét a melegben, mert úgy tűnik a kedves férfiak nem láttak még női térdet, az azért vicc.

márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
28: a short meg bermuda sem való irodába. Ha az nem oké, akkor ne olyan helyre menj dolgozni. Amúgy meg ha jól választasz hosszú nadrágot vagy szoknyát, akkor nem fogsz szanaszét sülni. Normális, szellőzős anyagok, nem skinny nadrág szerűen tapadós fazon, és probléma megoldva. Az A vonalú szoknyák, bővebb szárú nadrágok légmozgást csinálnak, ahogy mozogsz bennük.
márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjuk már ezt, hogy a férfiak miatt kell így vagy úgy öltözni munkahelyen. Így illik.

A nők eleve sokkal szellősebben öltöztetnek egy irodában, például lehetnek szoknyában, a férfiaknak kötelező a hosszú nadrág télen-nyáron, vezetők még rövid ujjú ingben se lehetnek. Akkor ez meg a meleg pasik miatt lenne?

márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!