Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Masszőr szeretnék lenni, ezen...

Masszőr szeretnék lenni, ezen a területen el tudom képzelni magam, de nem tudom megéri-e tanulni hónapokat, éveket. (? )

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, érettségi utáni képzésen.. ne is menjünk bele, idén végzem el, egyáltalán nem jött be. Masszőrök válaszait várnám elsősorban. Érdekel a szakma, olvasgattam valamennyit róla, ha jól tudom a gyógymasszőr a legmagasabb fokozat itt, ami ha minden igaz 2 éves képzés. Az érdekelne, hogy megéri-e ennyit tanulni rá? Nem akarom, hogy 2 évem megint a kukába menjen. Vannak ilyen rövidebb, 2 hónapos képzések is, de állítólag azokat nem keresik annyira. Ha elvégzek egy gyógymasszőr képzést számíthatok arra, hogy lesz munkahelyem? Ha valaki leírná, hogy mennyit keres egy hónap alatt azt is nagyon megköszönném. Mindenféle vélemény érdekel igazából, köszönöm előre.

2015. ápr. 8. 20:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha nőnek születtél,akkor megéri,mert itt nagyon elmaradott,konzervatív a gondolkodás,és az emberek úgy gondolkodnak,hogy a masszőr az csakis nő lehet...csak nőket vesznek fel hotelmasszőrnek vagy wellnessközpontokban...de ha szeretnél éhbérért netto 83.000 ft. kórházban dolgozni,és van kapcsolatod,akkor úgyis jó.Vagy írány külföld,ott nem kisebb a diszkrimináció férfiakkal szemben.
2015. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát gondold meg , szép szakma lehet nagyon élvezni, de fizikailag nagyon kimerítő..
2018. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!