Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan hiányozzak, a suliból...

Hogyan hiányozzak, a suliból 3-4 napot jövő héten legalább? Mivel lehetne rávenni anyámat, hogy itthon maradhassak? Tippek?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, nagyon köhögök, folyik az orrom. Anyám náthával nem engedi, hogy itthon maradjak. Sulihoz sincs kedvem, gonoszak az o.társaim kibeszélnek, irigykednek, megbántanak állandóan.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. nov. 6. 07:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már iskola undorom is lett a sok gonosz lány o. társam miatt a normális fiúkat is már hazugságokkal elennem fordították.
2022. nov. 6. 07:51
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Az én anyám is ilyen volt, folyton mennem kellett betegen iskolába. Hidd el, nincs amivel rá tudod venni, ha ez a mániája.
2022. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lázasan nem kéne mennem.
2022. nov. 6. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Fú, én anyám is ilyen volt, pedig ő iskolaorvos. Lázasan is mennem kellett. Egyszer kiírtak műtétre, de végül elmaradt, én meg már beleéltem magam, hogy 1-2 hétig utána nem kell a roh@dék osztálytársaimmal egy levegőt szívnom. Nekem is iskola undorom volt miattuk.

Persze így mennem kellett, ami nekem baromi rosszul esett, ezért napokig nem ettem, hátha kórházba kerülök. Aztán végül pár nap után anyám elvitt pszichológushoz, aki szintén azt mondta neki, hogy nem kellett volna így suliba mennem.


Vicc, húgommal már máshogy csinálja, neki elég annyit benyögnie, hogy fáj a hasa és egybők kiírja anyum pár napra vagy egész hétre.

2022. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Senkit nem érdekel - anyukádon kívül, - hogy mész-e iskolába vagy sem, ugyanis kizárólag MAGADNAK tanulsz! Nehezíts egy kicsit a saját életeden, ha nincs elég kihívásod napi szinten! Senkit nem érdekel!

DE, - hogy ne csak a "gonosz törpét" lásd bennem:

Megfázás ellen tehetsz te magad is, ha meg van ehhez benned az akarat!

Nyílászárók kilincseinek rendszeres fertőtlenítése!

Rendszeres szellőztetés!

Az edényeknek, evőeszközöknek használatukat követő, azonnali, normális elmosása, - hogy ne legyen mivel visszafertőznöd magad.

Napi 3-4000 milligramm C-vitamin bevitele - annyi ideig, amíg egyértelműen azt érzed, hogy gyengélkedsz!

Normális mennyiségű cukor, alkohol és koffeinmentes folyadék bevitele napi szinten.

Könnyen emészthető ételek fogyasztása.

Szélsőségesebb esetben gőzölés!

Méz rendszeres fogyasztása, - amelyet huzamosabb ideig nem öblítesz le semmivel a torkodról.


Egészségedre!

2022. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Menj be, és kéretőzz haza, arra hivatkozva, hogy rosszul vagy.
2022. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Először is csináltass Covid-tesztet a körzeti orvossal, másodszor pedig mondd el anyukádnak, milyenek veled szemben a gyerekek. Aztán ha a suliban leszel, és bántanak, ne törődj velük, valami vicceset válaszoljál, akkor majd leszoknak arról, hogy bántsanak, ha megírod, hogy például mivel bántanak, talán tudok tanácsot adni.
2022. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!