Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá apukámat, hogy...

Hogy vegyem rá apukámat, hogy gimnázium után itthon maradhassak egy évet?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy akármilyen közösségbe bekerülök, előbb utóbb én leszek az áldozat akit mindenki bánt, kihasznál. Gondolok itt iskolára vagy egyéb közösségekre. Valószínűleg azért, mert utálom saját magam, 0 az önbizalmam, és soha nem merek kiállni magamért, de nem is tudnék.

Ezért szeretnék itthon maradni egy évet, elkezdeni egészségesen élni, edzeni, fejleszteni magam stb., és közben szeretnék távol maradni az emberektől, akik lehúznak. Úgy gondolom ettől megnőne az önbizalmam, megszeretném magam, és máshogy tekintenének rám az emberek ha egy új közösségbe kerülök.

Szerintetek hogy vegyem rá?


2021. nov. 21. 11:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%

Ne vedd rá sehogy, mert a problémádnak nem az a megoldása, hogy még jobban elszigeteled magad az emberektől. A visszatérés sokkal nehezebb lenne, ha egyáltalán lenne visszatérés..

A te eseted pont az, ahol egy jó pszichológus sokat tudna segíteni, pedig nem szoktam mindenkinek ezt írni.

És ősszel folytatni a tanulmányokat!

2021. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ébredj fel. Senki nem fog rásképp tekinteni azért, mert egészségesen élsz és edzel. Ezt megteheted suli mellett is.
2021. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemen már nem fog foglalkozni veled senki, nem fognak bántani. Addig még van 9 hónap, addig össze tudod szedni az önbizalmad. EZÉRT felesleges kihagyni.
2021. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%

Egyetemen, főiskolán egyáltalán nem kötelező elmerülnöd semmilyen közösségben. Bemész a heti pár órádra és hazamész.

Pszichológus meg valóban nem ártana!...inkább erről tárgyalj a szüleiddel, mert jön a nagybetűs ÉLET, ahol munkahelyek, kollégák, főnökök vannak - párkapcsolat sem ártana - ezektől nem lehet a sírig anyádék szárnyai alá bújni!

2021. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

" Senki nem fog rásképp tekinteni azért, mert egészségesen élsz és edzel."

Nem is emiatt gondoltam, hanem az ebből következő dolgok miatt.. Nyilván akkor jobban néznék ki, nőne az önbizalmam is, stb.


Iskola mellett pedig nem megy. Online oktatás és most nyár alatt tudtam fogyni 25 kilót, de amint elkezdődik az iskola, egyszerűen nincs kedvem és motivációm ehhez az egészhez.

2021. nov. 21. 11:32
 6/49 anonim ***** válasza:
99%
Edzeni meg egészségesen étkezni suliidőben is lehet. Max nem a menzán kell enni. Vagy igen, de kis mennyiséget. Jobb most folytatni a tanulmányokat, amíg benne vagy.
2021. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%

Ja, hogy kövér vagy? Ezért piszkálnak?

Azonnal kezdj el edzeni és az étrendre figyelni és jövő őszre, pengén fogsz kinézni!

2021. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%

Édes Istenem, te azért akarod derékba törni az életed, mert nem tartod elég szépnek magad?

Természetesen élj egészségesen, sportolj, normális mennyiséget és minőséget étkezz, de kizárólag azért, mert TE így akarod és nem azért, hogy valami ismeretlen káposztafejeknek megfelelj!

Rosszak a tapasztalataid a gyerekekkel általánosban, gimnáziumban?

Hát figyelj!

Én általánosban egy mandulaműtét után meghíztam, (holott előtte balettoztam az Operaház gyerekkarában) én lettem a "Pufi", meg a "Dagi". Mégis én voltam az első, aki anno férjhez ment, ráadásul egy olyanhoz, akibe az egész osztály szerelmes volt és csorgott a nyáluk utána. És ennek már 25 éve, azóta is boldogan élünk.

Csak én nem hagytam magam ledarálni és nem lettem egy roncs, hanem tojtam mindenki véleményére.

2021. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Kövér már nem vagyok, 105 kilóról fogytam le 80-ra kb. 8-9 hónap alatt. Bár még van rajtam egy kis súlyfelesleg. Most már az a célom hogy izmos legyek, illetve a testzsírszázalékom alacsonyabb legyen. Ha ez sikerülne, akkor végre jól érezném magam a bőrömben.
2021. nov. 21. 11:50
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt hiszed, hogy a 80 kilód miatt nincsenek barátaid, akkor nem csoda, hogy nincsenek baráatid.
2021. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!