Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire megszokott ajándékoka...

Mennyire megszokott ajándékokat adni tanárnak?

Figyelt kérdés
Nem osztalyszinten gondolok rá, hanem egyedileg. Van egy tanár akit nagyon szeretek mint tanár és mint ember, gondoltam veszek neki egy bögrét vagy bármilyen apróságot valami frappáns tanári szöveggel. Most vagyok végzős, 4 évig tanított ezért szeretnék csak. Csak nem vagyok benne biztos mennyire szokásos és, és nehogy félre értse vagy ilyenek. (Ellenkező nem) Köszi a választ!

2023. márc. 29. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

4 év munka egy bögréért :D

Hát nem ilyeneket szoktak adni.

Ne égesd magad.

2023. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Bögrét LoL. Gondolod nincs még elég "frappáns" kacatja otthon?
2023. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De, biztos. Meg bogrebol mindenkinek annyi van, hogy kiesik a polcról, csak más nem nagyon jutott eszembe de ha vannak még ilyen aprosagok amik eszedbe jutottak, azt megkoszonom
2023. márc. 29. 20:26
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Gravirozott valamiket szojtak a 4 év dátumával, és az osztály vagy a tanár 4 éven át hajtott szlogenjét vagy mottóját, esetleg egy nagyon drága toll olusz a gravírozott emlékmű ami a 4 évet es annak kemény munkáját a sok nevetést és sok bánatot a sok ezer sztorit szimbolizálja. És hogy kirepülnek. De munkája kincset ért.


Egy bögre egyenesen degradálo tud lenni ilyen alkalomra.

2023. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is adtam év végén mindig az osztályfőnökömnek vagy olyan tanárnak, aki abban az évben sokat segített (pl faktos) valami apróságot.

A bögre szerintem se a legjobb, mert biztos van neki millió, de egy csoki vagy ilyesmi is bőven elég és aranyos.

2023. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen ilyet adunk osztályszinten, csak nem gravirozzuk bele sehova, hanem valami alkohol mellé gondoltuk:'D.


Akkor lehet inkább nem adok neki semmit, bogrebol vagy ilyenekbol is ilyen tanarosra, kifejezetten olyan tanárra mint ő és vannak fent vicces mondatok, de köszi akkor lehet inkább kihagyom, csak majd megkoszonom neki négyszemközt, mert én nagyon szerettem az óráit:))

2023. márc. 29. 20:34
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán kapunk gimisektől bármit is, az általános iskolai tanároknál tök gyakori.

Valami pici, de finom csokinak én spec azért örülnék :), de ha csak megköszönöd a munkáját,az is jól fog esni neki, hidd el.

Egy töritanár

2023. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%

Csoki?

Hallod..chipset colaval az lesz a tuti.

2023. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

#8

Miért, szerinted mire számítunk?

10 kilós aranyláncra? Vagy egy aranyrúdra? Valakinek egy minőségi csoki is kiadás és ha hiszed, ha nem, tanárként nekünk is az. Nem mindenki ilyan szerencsés milliárdos,mint te, ezek szerint.

2023. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Koszi Neked!:)) minőségi csoki is fenn van a listán akkor. Te örülnél bogrenek vagy ilyeneknek? Mármint nyilvan nem egy sima bögre, hanem valami meno tanári felirattal. Pl h "nem mindenki tökéletes de az xy tanárok nagyon közel állnak hozza" vagy "néha eszembe jut, hogy ellogom a napot de en vagyok a tanár" ilyeneket nézegettem
2023. márc. 29. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!