Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is parasztság...

Szerintetek is parasztság volt ez osztálytársamtól?

Figyelt kérdés

Szóval karácsonyra húzni kellett mindenkinek egy nevet az osztályból és ajándékot venni, meg a szokásos történet. Engem egy lány húzott, különösebben nem szoktam vele beszélgetni, de előző héten volt egy kis veszekedés az osztályban, amiben én és a baráti társasága egymás ellen foglaltunk állást.


Elvileg 2000 forint értékben, vagy felett kellett volna ajándékot venni, de szerintem amit adott még az 1000-et sem közelítette meg (Ha szegények lennének megérteném). Még ezzel sem lenne bajom, de szerintem elég nagy bunkóság 1 hónapja lejárt csokit adni.. Főleg, hogy köztudottan emésztési betegségem van, és emiatt alapjáraton is nehezebben bírja a gyomrom az ételeket. Szerintetek szóljak neki emiatt? Csak ki vagyok akadva egyszerűen, hogy míg én próbáltam a lehető legjobbakat találni a választottamnak, ez fogad. Annak ellenére, hogy ez egy kényszeres dolog, azért ne már :D 18/L



dec. 15. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, engedd el...a csokit meg dobd el...bár nincs semmi baja egyébként.
dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Parasztság volt.
dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Csak kínál meg őt és a baráti társaságát a csokiból. Ha vesznek belőle, akkor mondd: "Ízlik? Tudod, ezt kaptam tőled. Akkor jó, hogy még ehető, mert egy hónapja lejárt." Ha nem kérnek belőle, akkor mondd azt, hogy "Biztos finom, hiszen tőled kaptam. Nekem meg kell válogatni, hogy mit eszem, de nektek még jó lesz."
dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!