Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30-on felüli férfi vagyok,...

30-on felüli férfi vagyok, még nem feküdtem le senkivel. Nemrég egy lány magától felajánlotta, de nem mentem bele, több ok miatt. A legtöbben bolondnak gondolnak, ugye?

Figyelt kérdés

Nem lehetett akkor még tudni, hosszútávon fog-e működni a kapcsolat, ezért sem akartam csak úgy kipróbálni valakivel. Ha kipróbálom, nem hiszem, hogy akkora dolog, hogy most eldicsekedhetnék vele, igen, én is túlestem rajta, és nem hiszem, hogy annyival boldogabb lennék most. Nem hinném, hogy ettől függ a boldogság, hogy valakinek ez megvolt-e már vagy sem.

Huszonéves koromban is felvetette egy lány, abba sem mentem bele, mert az se ígérkezett volna hosszútávú kapcsolatnak, ráadásul annak a lánynak valami más alakuló kapcsolata is volt.

Miért olyan fontos sokaknak, hogy elveszítsék? Akkor már nem inkább egy kapcsolat lenne jobb?

Ha az ember kipróbálja, annyival jobban fogja kívánni is, és ha nincs kivel, annál rosszabb.


2013. szept. 30. 22:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Ez fertőző itt?Már emelkedik az életkor?Lassan 60éves szüzek kérdezgetnek itt?
2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Hova tetted a zsíroskenyerem?
2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
5%
TE beteg vagy. Szerintem orvoshoz kellene fordulnod.
2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Akiknek ilyen alacsony az intelligenciájuk, miért válaszolnak a kérdésre? Mindenki saját magát minősíti a válaszával.
2013. szept. 30. 22:52
 5/30 anonim ***** válasza:
72%

tényleg jobban fogod kívánni. viszont lesz némi tapasztalatod amivel később megtarthatod az igazit. ő nem fog érintetlenül várni. a te életed, te döntésed


(szerintem nincs igazi és csak pozitív akartam lenni)


34/F

2013. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
az Index fórumán van egy csávó, aki 44 éves és retteg a szüzessége elvesztésétől, érdemes tanulmányozni őt, kedves kérdező
2013. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
fenyegetik? nőhordák akarják elrabolni és megerőszakolni? :D
2013. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Te beszélsz intelligenciáról kérdező?Mi értelme a kérésednek?Meg tudod magyarázni mi a fittyfenét akarsz megtudni?
2013. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ismerem azt az indexes fórumozót. Ha jól emlékszem.

Egyébként nem bánom, hogy így döntöttem, tudatos döntés volt részemről, ahogy eddig tettem. És akik értelmetlen választ írnak, az ellentábort járatják le.

2013. szept. 30. 22:56
 10/30 anonim ***** válasza:
17%
nincs ellentábor. tökre nem befolyásolja a szexuális életünket az amit csinálsz. ez nem egy ideológia részünkről. élünk.
2013. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!