Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gondolnak bele, hogy et...

Nem gondolnak bele, hogy et mennyire fáj nekem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim állandóan azt szokták mondani nekem, hogy jobb lenne ha végre felakasztanám magamat. Órákon át képesek nekem bizonygatni, hogy akkor sokkal jobb lenne mind nekem és nekik is. :(

Ha óra alatt éppen én felelek akkor ők bekiabálják. A tanár is hallja ezt, de le se szarja.



2014. febr. 27. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én általában el szoktam engedni a fülem mellett, de ha már nagyon felb*sznak, akkor nálam az arcra pacsi ököllel majd a rokonság szidása jön. De szerintem szólj a tanárnak vagy a szüleidnek.
2014. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azért csinálják ,mert látják , hogy ez érdekel ,bánt téged.. volt hogy belém is megpróbáltak kötni de nem sikerült mert vissza szóltam ,nem érdekelt.. ez után az összes békén hagyott.
2014. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!