Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok lusta lábat és...

Miért vagyok lusta lábat és hónaljat szőrteleníteni ha amúgy igényes, csinos, szép arcú nő vagyok? Meg amúgy is, tényleg miért lett nagyon elvárás a mai világban hogy egy fiatal nő szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés
Más nő is nehezen veszi magát rá a borotválkozásra? Télen eggyátalán nem szőrtelenítek, jön a jó idő akkor sajnos muszáj vagy ha nem mindenki leszól. Nem elég ha rendes vagyok és szép, de még borotválkozzak is? Könyörgöm.

2023. szept. 15. 08:38
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%
Szégyen vagy sem, engem izgatna a szőrös hónalj egy nőnél.
2023. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
25%
Mármint arra állna fel? Fene az ízlésedet.
2023. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

#15


Igen, ha az adott nő tetszene és szőrös lenne ott akkor nagyon felizgulnék és jobban tetszene mintha borotválná.

2023. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
95%

Én az elvárás részét nem szeretem, ami ezen a téren a nők felé irányul, a férfiak felé meg nem, pedig ugyanúgy természetes dolog, hogy a nőknek is nő a szőr a testükön. Én csak saját komfortérzetem miatt szőrtelenitek a hónaljamon, mert zavar az érzet, a lábamat meg csak akkor szoktam, ha olyan az időjárás, hogy más is látja, mert én úgy érzem jól magam, télen nem érdekel, nem húzom ilyenekkel az időt, amikor eleve több réteg ruhát kell hordani.

De a szüleim fiatalkorában azért ez a szőrtelenítés nem volt ekkora divat, a nőket sem szólták meg, ha szőrös volt a hónaljuk vagy a lábszáruk.

2023. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
6%

Hú..de sok álszent van ezen az oldalon. A kanos hímneműekről meg nem is beszélve.


Remélem a leszavazók egyike se használ internetet és okostelefont. Tudjátok az őskorban vagy a hippikorszakban ezek nem léteztek. Ha meg haladni akartok a világgal, akkor haladjatok a mai trendekkel együtt, ahol pl. alapigényesség, hogy a nők, különösen a fiatalok, szőrtelenítenek. Ja, és képzeljétek, ma már a férfiak is szőrtelenítenek.


Valamiért furcsa mód, ha strandra megyek SOHA nem látok szőrös fiatal nőt. :D Csak itt hisztiznek látom egyesek.

2023. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért furcsa mód, ha strandra megyek SOHA nem látok szőrös fiatal nőt."


Ebben biztos vagyok, hogy nem igaz, max. nem tűnt fel. Én például a combomat soha nem szőrtelenítem, pedig ott is van szőr, csak egyáltalán nem feltűnő.

2023. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
25%

En is utalok borotvalkozni, meg, h par napra ra szur, viszket. De a szort sem birom. Tisztabbnak erzem magam siman.

Ugyhogy tavaly telen elkezdtem egy lezeres szoreltavolito kurat, most nyaron vegeztunk a kezelesekkel. Ezt csak ajanlani tudom mindenkinek👌

2023. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%
"tavaly telen elkezdtem egy lezeres szoreltavolito kurat" - mennyibe kerül?
2023. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
5%
Egy nő ha vonzónak akar látszani ne legyen szőrös,sehol.Én negyvenes férfiként karban tartom magam-hajvágó géppel minden felesleges szőrt eltávolítok,plussz borotvával rásegítek ahol kell.Ha egy nő erre lusta,akkor nem egymást keressük,ennyire egyszerű...
2023. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
79%
Juj de beparáztok egy kis szőrön, eszem megáll...
2023. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!