Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok lusta lábat és...

Miért vagyok lusta lábat és hónaljat szőrteleníteni ha amúgy igényes, csinos, szép arcú nő vagyok? Meg amúgy is, tényleg miért lett nagyon elvárás a mai világban hogy egy fiatal nő szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés
Más nő is nehezen veszi magát rá a borotválkozásra? Télen eggyátalán nem szőrtelenítek, jön a jó idő akkor sajnos muszáj vagy ha nem mindenki leszól. Nem elég ha rendes vagyok és szép, de még borotválkozzak is? Könyörgöm.

2023. szept. 15. 08:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

23as

Atszamitva olyan 450e volt 6 alkalom.

2023. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
26-os, az sok, mármint szerintem egész életemben nem fogok ennyit költeni eldobható borotvára, amit használok szőrtelenítésre, és nekem az is elegendő szokott lenni (nincs erős szőröm). Intim területet is szőrtelenítenek így egyébként? Mert ott zavaró nekem leginkább.
2023. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

27, igen. Ebben nekem teljes test van. De vannak valaszthato teruletek. Lehet csak intim reszt is, vagy kulon honalj, kar, stb.


Nekem megerte, mert eros, sotet szorom volt, de mindenhol, a karomon is es mar kb harmadnapra latszott ujra, borotvalkozas utan. Igazabol nekem nem a borotva ara volt donto, hanem az ido, amit vele toltok, meg, h elkeruljem a kipattogzo bort, ilyesmik.

2023. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

#8: Ha valakivel valami baleset történik, nem hiszem hogy bárkit is érdekel, hogy szőrös vagy sem.


Nekem se a kedvenc programom a szőrtelenítés, viszont nem bírom elviselni magamon a szőrt sehol. Így sajnos muszáj rászánni az időt.

Ha te nem szőrtelenitesz, senkinek semmi köze ahhoz. Nehogy már más mondja meg mit csinálj a saját testeddel.

2023. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

29 és ki írt balesetről?


Senki sem mond semmit. Cserébe azt sem lehet megszabni senkinek, mi lehet a véleménye, véleményszabadság van. Ennyi.

2023. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
97%

#30: Igen, nekem meg az a véleményem, hogyha valaki beleesik a vizbe és éppen nem frissen borotvált, akkor nehogy már még meg is szólják, hogy undoritó.

Érdekes egy világ van. Gondolom a nagy megmondóemberek minden egyes nap tökéletes külsővel rendelkeznek.

2023. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
15%
Az a lényeg, hogy a Bundás Ligában megálld a helyed! :D
2023. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
32%

"ki írt balesetről?"


"amikor váratlanul történik valami, pl. egy ismerős beleesett a vízbe (nem strarndszezonban)" - Ez baleset. Akkor is, ha mondjuk nem járt nyílt sebbel.

2023. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként nem hiába kövér a magyar társadalom nagy része, hisz a mértéktelen zabálás mellett a mozgásszegény életmód is ott van, tehát lusták mozogni az emberek.


Kérdező, ha állításod szerint igényes és csinos vagy, akkor valószínűleg nem vagy elhízott és tornázol, sportolsz. Ha ehhez nem vagy lusta, akkor egy pár perces szőrtelenítéshez hogyhogy az vagy? Megsúgom a sportra fordított idő több, mint a szőrtelenítés.

De akkor szerintem csak kamuztál, nem vagy se csinos, se szép, csak egy elhízott szőrös nő, aki senkinek se kell és itt éli ki magát a kamu storyijával, hogy pár órára egy kis figyelmet kapjon, mert egyébként a kutya se nézne feléd.

2023. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
8%
Engem befolyásolsz, számomra undorító látvány egy szőrös női hónalj. Volt hogy egy egyéjszakás kalandot azért hagytam abba mert a csaj full hónaljkutyás volt.
2023. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!