Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok lusta lábat és...

Miért vagyok lusta lábat és hónaljat szőrteleníteni ha amúgy igényes, csinos, szép arcú nő vagyok? Meg amúgy is, tényleg miért lett nagyon elvárás a mai világban hogy egy fiatal nő szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés
Más nő is nehezen veszi magát rá a borotválkozásra? Télen eggyátalán nem szőrtelenítek, jön a jó idő akkor sajnos muszáj vagy ha nem mindenki leszól. Nem elég ha rendes vagyok és szép, de még borotválkozzak is? Könyörgöm.

2023. szept. 15. 08:38
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
8%
#38 én is pont azt akartam még írni, hogy aki sportolni nem lusta, az szőrteleníteni, hajat ápolni, meg úgy en bloc más dolgokat csinálni sem lusta. Akinek már ez a párperces művelet megerőltető, az egész biztosan más téren is lusta.
2023. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező nem akar tetszeni azoknak, akik a csupaszságot preferálják, és nem minden férfinek ugyanaz tetszik, itt is jött olyan válasz, akit nem zavar, vagy éppen beindít, ha itt-ott van a nő testén szőr.

Egyébként akik elvárják a női test csupaszságát, ti is teljesen csupaszok vagytok? Lábon, hason, háton, hónaljon, nemi szerv körül, fenéknél sincs szőrötök? Mert úgy fari.

2023. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%

#32: "bár téged ez biztos nem zavar, csak azokat akik értekeznek veled."

???? Mi van?

Nem tudom mire célzol, de ha vennéd a fáradtságot és visszaolvasnál, hogy leírtam, rendszeresen szőrtelenítek, akkor nem írnál ekkora baromságokat.

Én csak leírtam, hogy pont leszrnám, ha valakivel baleset történik, hogy valahol szőrös vagy nem. Komolyan ez a legfontosabb, hogy olyan esetben ezen fintorogsz?

Hány éves vagy? 12?

Szerintem ez a téma max a páromra és rám tartozik. Ki hogy szereti. De másokat ezért megítélni... Ki a francot érdekel, hogy egy ismererlen szőrtelenít vagy nem?

2023. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
#41: Tudhatnád már, hogy a nagy gyakoris kritikusok a tökéletesség mintapéldányai minden esetben. Bármilyen témáról legyen szó: munka, fizetés, család, magánélet, külső.
2023. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
2%

#41

Én nőként alapnak tartom, hogy egy nő szőrtelenítsen, viszont én férfinál úgy vagyok, hogy inkább maradjon szőrös.

Ha szőrtelen lábat szeretnék simogatni, akkor simogatom a sajátomat.

Azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára. Ha minden férfi pont úgy néz ki, mint egy nő, akkor csak alig lesz különbség a két nem között. És egy férfi meg nem nő, a nő pedig nem férfi. Azt azért eléggé gáznak tartom, hogy sok itteni pasi azon henceg, hogy mennyi időt tölt a tükör előtt. Hát én nem töltök el annyit nőként.. Ők nem XIV. Lajosok, hogy pipercőködjenek.

2023. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
ui.: A válaszom a 37-esnek szólt, de mire elküldtem a válaszomat, látom, hogy közben töröltek ki.
2023. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
28%

A lézerestől kérdezem, mennyire garantálják hogy ez tényleg végleges? Én lézereztettem már egy területet kb 20 évvel ezelőtt, ott 10 alkalom volt, és hát most 20 év után már ugyanúgy át kell menni rajta a gyantával.

Amúgy a 460 nem volt vészes, ha azt vesszük, hogy 3 hetente hagyok ott a kozmetikusnál 15ezret, mondjuk ebben a hajamon kívül minden benne van.

2023. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Lézerest én is szeretnék akkor nem kéne többet szőrteleníteni. Ccsak csóró vagyok hozzá.
2023. szept. 15. 13:44
 39/46 anonim ***** válasza:
76%
Nemhinnem hogy barki szeret borotvalkozni. Nem kotelezo max szukul a kor akinek bejosz.
2023. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak én írtam, hogy baleset. Csak továbbra sem olvasod vissza ki mit ír neked. 😉

Látszik mennyire hasznosak a válaszaid, mert az összes nullára van pontozva.

Nem vagyok se elkényeztett, se "anyucipicilánya" és egy szóval nem írtam, hogy ha valakinek vizes lesz a nadrágja az balesetnek számít. Te sem azt írtad, hogy a nadrágja lett vizes. Gondoltuk, nagyobb dolog történt, ha a szőrét nézegetted hazáig.

Nyilván valakinek térdig ér a szőre. Oké...

Ritka irritáló egy stílusod van. Egy rossz szót nem írtam a válaszaimban. Lovagolsz ezen a baleset szón.


"Igen akkor ezen fintorgok, mert megtehetm, akkor is, ha te ettől sikítófrászt kapsz, és visítás közben 10 forintosnyi sárga folt lesz a tangádon."

Nem tudom mi ez a stílus nálad és hogy jön ide ez a szöveg. De igen, kb 12 évesek írnak ilyeneket. 😉 Felnőtt emberek a környezetemben nem beszélnek így másokkal. Sajnálom, hogy neked ez a megszokott.

Senki nem kérte, hogy velem kommunikálj és sértegess Mr. Tökéletes Megmondóember!

2023. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!